Testogen yorumları: çalışmak iyi Testosteron güçlendiriciDoğru diyetle spor salonunda sert çalışma dışarı ama istenen sonuçları almıyorsanız, muhtemelen size yardım etmek bir ek gerekir. FDA tarafından yasaklandı Steroidler başlangıçta size yardımcı olabilir ama uzun vadede, bunlar kaçınılmaz olarak vücudunuza zarar verir. Düşük testosteron seviyeleri size sadece yağsız kas kazanmak değil, aynı zamanda obezite, düşük enerji düzeyleri, iktidarsızlık, ereksiyon fonksiyon bozukluğuna sebep olan libido ve diğer sağlıkla ilgili sorunları azalmış zahmetine vermeyecektir. testosteron düzeylerinin artırılması vücut geliştirme önemli bir rol oynar; o, dayanıklılık ve enerji düzeyleri artar, hızlı yağ yakar daha iyi konsantrasyon ile ruh halinizi iyileştirir ve daha iyi ereksiyon libido artar.

Eğer Testogen neden kullanmalısınız

Testogen vücudunuzdaki testosteron üretiminde yardımcı FDA tarafından onaylanmış doğal testosteron güçlendiricidir. Bu serbest testosteron artar ve hızlı yağ yakmak ve güçlü ve zayıf kasları toplamak, böylece vücudunuzdan östrojen (kadınlık hormonu) azalır.

Online Testosteron hapları satın

Güçlü bileşenlerin mükemmel birleşimi Testogen çok etkili kılan

D-Aspartik asit (2000 mg),

iyi bir testosteron güçlendirici olacaktır en yaygın madde D-Aspartik asit (DAA) ‘dir. Araştırma tek başına amino asit tüketiminin sadece 12 gün testosteron seviyeleri en fazla% 40 artırabilir göstermektedir. Düşük seviyeler çalışmıyor ve çok yüksek dozlar baş ağrısı, ani ruh hali vermek ya sivilce artabilir çünkü Testogen mükemmel dozajı ile birlikte gelir.

Tribulus, (300 mg),

Kolesterol taşları kalp krizi sonuçlanan kan akışını durdurarak arterler. Bu bitki yüksek kolesterol ve daha iyi kan dolaşımı ile gelişmiş kardiyovasküler sağlığı ve artan libido sağlayan kan basıncını kontrol eder. Çalışmalar bu bitki özü yüksek doz testosteron seviyelerini artırabilir bulduk.

Panax ginseng (250 mg),

Birçok ginseng türleri ama (bazen Kore ginsengi olarak bilinir) Panax ginseng, testosteron düzeylerinin artırılması libido artırma ve tüm yuvarlak sağlık yararları sağlamak için idealdir vardır. Bu daha iyi dolaşımı için kandaki nitrik oksit seviyesini artırır
, enerji düzeylerini artırmak serbest testosteron üretimi artırmak, fiziksel stres tahammül ve daha iyi penis ereksiyon var yardımcı olur vücutta.

Çemen Özü (200 mg),

Aromataz vücut yağ bulunan bir enzim erkek vücuduna östrojen üretimini uyararak testosteron düşürür olduğunu. Ayrıca bu ekstrakt bloklar aromataz bu faaliyet ve kas kütlesi kazanmak için testosteron üretimi artırmak için yardımcı olur. Vücudunuzdaki o testosteron seviyelerini etkilemez böylece kan şekeri düzeyleri de düzenlenmektedir. Bu özü hızla yağ yakar ve aynı zamanda daha iyi kardiyovasküler sağlık, geliştirilmiş konsantrasyon ve artan libido gibi birçok diğer sağlık faydası vardır.

Çinko (72 mg),

Bu artan testosteron düzeyleri ile erkeksi vücudu korumaya yardımcı olur kas büyümesi için en önemli mineraldir. Bu bir klinik olarak kanıtlanmış afrodizyak ve testosteron güçlendiricidir. Aynı zamanda aromataz aktivitesini kısıtlar ve sperm sayısını artırır. Genellikle, çinko günlük gıda kullanılamaz. Testogen çinko dozajı yüksek tarafındadır ve bu nedenle, bulantı ve baş ağrısı neden çinko toksisitesine yol açabilir çünkü bu ek alarak eğer çinko açısından zengin yiyecekleri atlamak için daha iyidir.

B6 vitamini (56 mg)

Bu vitamin testosteron üretimini teşvik etmez rağmen, vücuttaki testosteron düzeylerini korumak ve östrojen üretimini kısıtlamak için yardımcı olur.

Vitamin B2 (20 mg),

Bu vitamin enerji düzeyleri ve dayanıklılık arttıran bir antioksidandır. kan dolaşımı da bu vitamin ile geliştirir.

B5 vitamini (12 mg)

Teoriler Testis kolesterol sentezi müdahil olduğu gibi bu vitamini ayrıca testosteron üretimini artırır düşündürmektedir. Bu bir anda testosteron yükseltici ekinde de bu madde olması önemlidir.

Online Testosteron hapları satın

D3 vitamini (10 mcg)

Bu vitamin testosteron üretimini artırarak yağsız kasların büyümesi için daha iyi bir protein sentezini ve yağ yakma sağlar. Ayrıca, bu kasları güçlü kılan fiziksel güç sağlar. Ayrıca güçlü kemikler ve sağlıklı dişler korumak için kalsiyum emilimini yardımcı olur. o da güneş ışınlarının mevcut olmasına rağmen bu vitaminin düşük seviyelerde yararlı değildir, çünkü ek olarak alınacak önemlidir.

Selenyum (45.2 mcg)

Bu maden toksisite hormonların üretimini engellediğini söyleyerek, size yardımcı antioksidanlar testosteron üretimini yardımcı vücuttaki toksin kaldırmak artırır. Ayrıca, beden ve yorgunlukta zayıflık azaltmak için yardımcı olur.

Testogen oluşturan tüm terkip maddeleri bir yan etkileri vardır. Yani, tamamen sağlığınızı etkileyecek değil olumsuz Testogen güvenebilirsiniz . Ancak testosteron seviyelerinin yükselmesi, öfke artırmak akne neden olabilir veya genellikle size penis ereksiyon verebilir.

Testosteron seviyesinin artışının faydaları

  • Yalın Kaslar kazanın. Testogen vücudunuzdaki testosteron seviyelerini arttırarak daha fazla kas kütlesi kazanmak için daha iyi protein sentezinde yardımcı olur.
  • Fiziksel Güç geliştirir. Kolayca ağır ağırlık kaldırarak fiziksel gücünde artış hissedeceksiniz. Bize bir beden kazanmak kaslar da güçlü olacaktır.
  • Aşırı Şişman yakar. Vücudunuzdaki yağ yararlıdır ancak aşırı şişman değil. Testogen obeziteyi azaltmak için bir hap olmasa da, daha yüksek testosteron düzeyleri ile ilave yağ yakmak ve uygun egzersiz ve diyet ile büyük fiziği var yardımcı olur.
  • Kemikler gücünü artırır. Testosteronun yüksek düzeylerde yeni kazanılmış kas ve fiziksel güç desteklemek için kemiklerini güçlendirmek kemik yoğunluğunu arttırır.
  • Enerji Düzeyleri artırır. Testogen her zaman enerjik hissettiren günlük faaliyetlerinden yorgunluğu azaltmaya yardımcı olacaktır.
  • Daha iyi Kan Dolaşımı. Daha iyi oksijen açısından zengin kan akımı da konsantrasyon, düşük stres artırır ve testosteron üretimi artırmak.
  • Hızlı Sonuçları elde edin. Vücudunuzdaki serbest testosteron yüksek düzeyde hızlı spor salonunda çalışmanın faydalarını elde etmek yardımcı olacaktır.
  • Libido arttırır. Daha yüksek o Üst düzey testosteron cinsel dürtü olacaktır. Ayrıca büyük bir cinsel performans için daha iyi ereksiyon olacaktır.
  • Erkeklerde cinsel gücü artırır. Testosteron meni üretiminde önemli bir rol oynar gibi, daha yüksek seviyeler daha iyi doğurganlık için sperm sayısını artıracaktır.
  • Diğer Sağlık Faydaları. Bu check kan şekeri seviyesini düşük tutmak için yardımcı olur ve kalp-damar sağlığı geliştirir. Ayrıca vücuttaki kalsiyum daha iyi emilim sağlıklı dişlere korumaya yardımcı olur.

Testosteron hapları Testogen Yetkili Satıcılar

Vücudunuzdaki testosteron seviyesinin düşük olması sizin eğitim, cinsiyet ömrü, enerji düzeyi ve yağ yakma yeteneği üzerinde olumsuz bir etkisi olabilir. TestoGen ile hızlı ve kolay bir şekilde düzeyini artırmak ve onunla birlikte gelen tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz edebiliyoruz. Testogen tartışmasız piyasada mevcut en iyi testosteron güçlendiricidir. Bu iyi bir fizik yapılandırma isteyen ve son derece düşük testosteron seviyelerine sahip sporcular, vücut-inşaatçılar ve erkekler için tavsiye edilir erkekler için idealdir. Eğer Testogen almakla ilgilenen varsa, burada Testogen bedeli:

Testogen ürünü En iyi teklif fiyatı Şimdi satın al
30 gün tedarik
(1 şişe)
47.54€
41.59€
Şimdi satın al
3 ay tedarik
(2 şişe + 1 şişe ücretsiz)
142.62€
95.08€
Şimdi satın al
5 ay tedarik
(3 şişe + 2 ücretsiz şişe + 1 ücretsiz EBook)
249.75€
149.85€
Şimdi satın al
resmi web sitesinden Testogen satın

Author: Karina Vien

Karina Vien is a registered nutritionist currently working with veterans. she likes to write monthly health and nutrition article associate with medical doctor and psychologist published on website and app. She is passionate about lifestyle changing. She would like to show to the world that healthy living is fun and enjoyable, and people could be in the best version of themselves if the mind, body, and soul are healthy.