Testogen yorumlar: takviyeleri işe testosteron artırmak içinKim Testogen için uygundur

ergenlik öncesi çocuklara obez fahişelerden herkes. Belki biraz daraltmak gerekir. Biz açıkça bu yüzden sadece açıklama nedenlerle, reçete ya da bir şey gerek için, buraya ek başka bir şey söz ediyoruz. Takviyeler kendilerini güvende olup anabolik steroidler ile aynı değildir, reçetesiz% 100 vardır. kimse oyun dışı kalmaz hisseder emin olmak için, sana Testogen kullanabileceği adamlar hızlı bir listesini vereyim:

 • doğal olarak testosteron seviyelerini artırmak isteyen erkekler
 • Düşük testosteron ile mücadele Erkekler
 • istediğiniz Erkekler, eğitim rejiminin en iyi şekilde
 • libido sorunları ile Erkekler
 • Erkekler kendi vücut yağ seviyeleri üzerinde kontrol kazanmak isteyen

Daha şişman aşağı trim bakan millet bahsederek, bu T-güçlendirici bir yağ yakıcı olduğunu ima etmiyorum. Ana burada taşımak daha domuz yağı, daha östrojen bunu bir pis ters etki edecek olmasıdır. senin testosteron arttırmak olduğunu tersine çevirebilir. Eğer birincil erkek hormonu fazla istemek Fantezi burada, o zaman evet, Testogen ve birbirleri için yapılır.

Online Testosteron güçlendirici satın

Takviyeler Testosteron Testogen malzemeyi artırmak için

Bu Testogen eğer madde etiketine sadece bakışta (ve tabii ki, ne aramak için biliyorsanız) gerçek iş demektir gün gibi ortada olduğunu. Her bileşen, katı, kanıtlanmış ve buna uygun olarak ilave edilir. 120 kapsül, 30 porsiyon, tam bir ay kaynağı. en derin bu birinin formülü içine gong ve dalış sallayalım:

D-Aspartik asit

Dürüst DAA aşina olmadığı orada kimse var mı? Bu Testosteron artırma takviyeleri en çok kullanılan maddeler olmak HAS. Bu millet için iyi bir sebep yoktur. İşte Testogen içinde, bu düzgün bir gelir 2000mg süper hizmet başına doz. Testosteron ve LH (luteinizan hormon) sentezinde önemli bir rol oynamaya kanıtlanmıştır edilmektedir. DAA ana dikmek testosteron içine dönüş kolesterolü yardım etme yeteneğidir.

çemen otu

Bu bitki garip bir adı vardır, ama gerçekten, Yunan değil! Ancak, sizin erkeklik bugüne kadar bir destek vermek için en güçlü maddelerden biri olmak zorunda. Bitkinin tohumlarından Çemen özü, olan 200 mg piyasadaki diğer birçok testosteron güçlendiriciler fazla olduğu, burada. Nitekim, bu ufaklık yanı libido artırıcı özelliğe sahiptir. Yani doğal Testosteron bir asansör veren ek olarak, kendi göbek aşağıda daha ilgi çekmek yararlanabilecek.

ginseng Özü

Doğu kültürleri cinsel yaşam kıvılcım düşük Testosteron ya da sadece bir şey için doğal ilaçlar hakkında bir iki şey biliyorum. Bu bağlamda, Testogen arkasında adamlar Panax Ginseng (kök ekstresi) ve adamlar bir ağır 250mgs eklemeye karar, bu sh! t o ginseng farklı varyasyonları söz konusu olduğunda.

Kore seslenen bu bitki bir sebebi adam kökü olarak bilinir! Karşılığında bazı kaya gibi sağlam ereksiyon gelişmiş libido demektir dioksin gelen Ginseng korur yumurtalarını. Genel olarak daha dayanıklılık, enerji, erkeklik vs. bakımından mal teslim etmek için bir araçtır

Magnezyum

Bu Testogen en formülü ilk yepyeni ektir ve bir her büyük Testosteron yükseltici için sahip olması gereken. Magnezyum bizim favori hormon yaratılmasında önemli bir rol oynar hayati mineraldir ve aynı zamanda daha iyi bir uyku teşvik etmektedir. Ama bildiğim kadarıyla testosteron giderse, 2011 yılından ilgili bir çalışma Magnezyum içeren takviye ve egzersiz bireyler, neredeyse% 25 oranında serbest testosteron bir artış olduğunu tespit!

Vitamin K1

Bu faydaların dili sayfaları suda çözünür bir vitamindir. Dışında kan pıhtılaşması ile yardımcı gelen K1 Vitamini ayrıca diş ve kemiklere Kalsiyum taşınması nedeniyle kendisine, sağlıklı kemik dokusu ve hatta diş bakımı sorumludur. Ama aynı zamanda, bu vitamini dolayısıyla daha da güçlü Testosteron arttırıcı etkisi sağlayan D vitamini ile sinerji (aslında onun emilim oranını artırır) çalışır.

Selenyum

Burada bakıyoruz bir Temelde, tüm fikir güçlü bir antioksidan olduğu için Selenyum ile zehrinin giderilmesi bağlı olmasıdır tür bitkilerin, et, deniz ürünleri vb gibi bazı besinlerde bulunur sodyum selenit biçimidir. Hepimizin bildiği gibi, toksinler pisliği bizim bütün endokrin sistemi can. Aslında, onlar bir bütün olarak vücudumuzda kaos neden olabilir, yüzden her zaman antioksidan olarak hareket şeyleri tüketmek için büyük bir artı.

B6 vitamini

B grubunda, özellikle B6 herhangi vitaminin eklenmesiyle yanlış gidemem. Birçok üretici bu fikri kabul eden ve içinde B vitaminleri ile Testosteron güçlendirici görmek için sık rastlanan bir manzara. Testogen B6 yüklü tekne ve kesinlikle parlak. B6 vücutta 100’den fazla benzersiz süreçlerde yer almaktadır, ayrıca aynı zamanda sistem tarafından aminoasitlerin asimilasyon yardımcı olur ve hatta testosteron üretimi ile yardımcı olur.

Vitamin D3

Cildiniz doğrudan güneş ışığına maruz kaldığında D Vitamini sentez. Bu ne anlama geliyor? Eğer bok Hava ile bir bölgede yaşıyorsanız, büyük ihtimalle Vit D eksikliği olan alabilirsiniz bulunmaktadır. İyi haber Testogen onun formülü bir parçası olarak D vitamini sunmasıdır, bu nedenle güvenli ellerde. Ve bu müthiş vitamini testosteron üretiminde rol oynadığını belirtmek gerek yoktur sanırım.

Online Testosteron güçlendirici satın

Isırgan yaprağı ekstresi

Bu tesis, çok eski zamanlardan beri bir kuvvetli diüretik olduğu bilinmektedir ve genel olarak, osteoartrit ve eklem ağrısı karşı güçlü bir araç olurken, aynı zamanda, idrar sorunları ile yardımcı olur. Ancak, aynı zamanda büyük bir testosteron arttırıcı madde olduğunu! Bunun nedeninin, bağlanma özellikleri kendi SHGB (seks hormonu bağlayıcı globulin) etmektir.

Testosteron, ısırgan yaprağı özütü aslında tek başına daha Testosteron bırakır SHGB bağlanan bir sonucu olarak daha az etkili hale getirir, bu proteine ​​bağlanma eğilimi beri böylece artan testosteron tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz ederken, serbestçe kana akar hale seviyeleri!

Çinko

Yine benzer ürünlerin bir çok şey arasında bir zımba. 1000 kez o Çinko aslında kanıtlanmış testosteron arttırıcı madde olduğunu belirtmekte yarar var. artmış sperm sayısı çarpıcı ikramiye ekleyin ve bir süpriz olacak. Burada doz ilk bakışta maalesef onların Gluconate şeklinde Çinko koyduk, güzel 72mg olduğunu ve emilim oranlarının söz konusu olduğunda bu bir iyi biçimlerinden biri değildir.

Bor

Bor toprakta ya da belirli meyve ve sebzeler ya bulunabilir bir mineraldir. Bu mineral testosteron ile ilgisi var yok merak olabilir, ama aslında onunla ne çok şey var! Sen Tıpta İz Elementler Journal tarafından yürütülen 2011’den itibaren bir çalışma görmek ve Biyoloji yanıtlar sağlar. Onlar bir hafta boyunca test olgularına Bor yaklaşık 10 mg verdi ve bu onların ne bulunur:

 • deneklerin serbest testosteron seviyeleri,% 28 artmıştır
 • Ve onların östrojen seviyeleri bir kuyruklu% 39 oranında düşürülmüştür

Esasen, Bor sizin testosteron düzeylerini yükseltir sadece. Hatta aynı anda östrojen azalır!

Bioperine

Özünde, bu bir karabiber özüdür. doğrudan erkeklik hormonu seviyelerinin yükseltilmesi etmese de, ne yapar o Testogen formülün parçası olan diğer bileşenlerin emme oranlarını artırıyor olduğunu. Bioperine esasen sizin için daha iyi sonuçlara yol açan, daha etkili ve daha güçlü bu ürün içindeki her bileşeni yapar beri Ve bu harika bir haber.

Testosteron güçlendirici Testogen sipariş nasıl

Testogen İngiltere’den geliyor ve vaatlerle geldi. üreticisine göre Testogen faydaları nelerdir bir göz atalım:

 • Geliştirilmiş kas kütlesi artı yağsız kas artışı
 • Daha iyi libido ve daha motivasyon
 • zihinsel ve fiziksel performans Heightened
 • Alt vücut ağırlıklı bel çevresinde yağ ve kolesterol seviyelerinde bile bir azalma artı indirdi tansiyon

Eğer Testogen almakla ilgilenen varsa, burada Testogen bedeli:

Testogen ürünü En iyi teklif fiyatı Şimdi satın al
30 gün tedarik
(1 şişe)
47.54€
41.59€
Şimdi satın al
3 ay tedarik
(2 şişe + 1 şişe ücretsiz)
142.62€
95.08€
Şimdi satın al
5 ay tedarik
(3 şişe + 2 ücretsiz şişe + 1 ücretsiz EBook)
249.75€
149.85€
Şimdi satın al
resmi web sitesinden Testogen satın

Author: Fredy Estofany

Fredy Estofany is a nutritionist and supplement researcher. He has spent years reading scientific studies, books, blogs and some websites on nutrition. He is interesting in diet planning, research about food science and nutrition education, and writing several publications. Daily life nutrition and supplement is his passion and he like to help informing people about it. He stays fit by doing regular exercises such as running, taking walks and eating healthy food.