Testogen vaatab: kuidas suurendada testosterooni taset kiirestiMis on testosterooni korduva Testogen

Testogen on toidulisand, mis sisaldab looduslikke koostisosi poisid, kes soovivad suurendada oma testosterooni tase. Kuigi nad ei ole FDA heaks veel kõik koostisosad on looduslikud ja ohutu ja on tõestatud efektiivne on suurendada testosterooni taset. Nagu me vananedes meie testosteroonitase hakata langus, mis põhjustab igasuguseid vastikuid kõrvaltoimeid.

Suurendades meie testosterooni taset täiendada nagu Testogen saame pöörata vananemise märke ja tunnevad noored, energilised ja tugevad uuesti. Ilmselt nad on müüdud üle 1 miljoni pudelid poisid nagu sina ja mina ja midagi 87% klientidest lõpuks ümbertõstmine. See tähendab, et peaaegu 9 10st kliendid on rahul piisavalt oma tulemusi osta rohkem.

Osta testosterooni korduva Internetis

Miks Testogen toimib? koostisosad

Et teada saada, miks see toimib ma otsustasin lähemalt pilk koostisosad. Nii et siin on, mida sees Testogen :

D asparagiinhapeMõ

See on üks peamisi koostisosi Testogen ja see on tegelikult aminohape. Täiendades D asparagiinhape keha sünteesib rohkem testosterooni pallid, mis toob kaasa suurenenud vaba testosterooni tase üle 50%. Üks uuring nägin ütles, et täiendades koos 2000 mg D asparagiinhape päevas 14 päeva jooksul osalejad vaba testosterooni tase tõusis üle 57%. Juhuslikult Testogen sisaldab 2000 mg D asparagiinhape tassi kohta mis tundub olevat ideaalne summa. See tähendab rohkem jõudu, energiat, vastupidavust ja ja suurenenud sugutung.

Tribulus terrestris

See koostisosa on üks kõige tõhusam testosterooni süütevõimendid tuntud mees. Just 100mg päevas on massiivne mõju teie testosterooni tase. Testogen sisaldab ilmatu 300 mg portsjoni Tribulus terrestris.

hariliku ženšenni

See aitab parandada vereringet ümber keha ja viia rohkem hapnikku lihastesse. See aitab taastumine, vastupidavus ja energiat.

lambalääts Extract

Nagu me vananedes meie testosteroonitase minna ja meie östrogeeni tase tõuseb. Kuna mehed tahame nii vähe östrogeeni kui võimalik. Lambalääts on tegelikult östrogeeni blokeerija ja on tõestatud, et oluliselt vähendada östrogeeni taset ja tõsta testosterooni tase meestel. Testogen sisaldab 200 mg lambalääts ekstrakti. Lambalääts on ka väga tõhus, vähendades põletikku ja kolesterooli alandamisel. See parandab ka teie libiidot. Nii et jah, lambalääts on päris muljetavaldav.

tsink

Tsink on tegelikult oluline osa testosterooni tootmist, kuid enamik meist ei tegelikult saada piisavalt. Testogen sisaldab 72mg Zinc, mis on palju aidata oma keha muutmise protsessi rohkem testosterooni.

Vitamiin B2, B5 ja B6

See rühm vitamiin Bs moodustavad võimsa aminohapete kompleks, mis aitab vähendada östrogeeni ja kiirendada sünteesi testosterooni munandid.

Seleen

Teadlased leidsid, et enamik mehi, kes kannatavad madala testosterooni on madal seleeni. Nii nad andsid rühma poisid 30 mcg seleeni päevas lisana ja ühe kuu jooksul poisid testosteroonitase tõusis keskmiselt 36%. Testogen sisaldab 45.2mcg seleeni tassi kohta, mis on isegi rohkem kui algne uuring andis nende osalejatele!

vitamiin D

Aastal 2011 viidi läbi uuring, mille hormooni ja metaboolne Research Lab mõju D-vitamiini toidulisandina mehed, kes olid madala testosterooni taset. Nad andsid 50% meestest placebos ja 50% meestest 8mcg D-vitamiini päevas. Aasta hiljem leidsid nad, et iga mees, kes oli võtnud vitamiin D oli oluliselt kõrgem testosteroonitase kui mehed, kes olid võtnud placebos. Testogen sisaldab 10mcg D-vitamiini kohta serveerimist.

Kui olete näinud koostisosad, siis te teate, et mingil moel kõiki neid aitavad suurendada testosterooni taset. Ühes uuringus, kui vaid mõned koostisosad ühendati, 60 mehed madala testosterooni võttis neid 60 päeva ja lõpuks uuringu üle 90% osalejatest testosteroonitase suurendanud kõrgemal tasemel kui keskmine mees oma age.There on põhjus, et 87% klientidest ümber paigutada ja miks Testogen on suutnud ragulka ennast on number üks hinnatud looduslik testosterooni korduva maailmas, sest see toimib.

Osta testosterooni korduva Internetis

Hea ja halb asju Testogen

Halb asju Testogen:

  • Tulemused aega. Sa ilmselt tunnen seda kohe tööd, kuid sa pead andma talle vähemalt nädal enne sa tõesti tunnete end täis mõju.
  • See ei ole püsiv. Testogen on suur, kui te võtate seda, kuid ma olen päris kindel, et kui te lõpetate seda oma testosterooni tase naaseb tagasi normaalseks. Iga lihas teil ehitada peaks jääma küll.

Hea asju Testogen:

  • Rohkem energiat. Teil on tonni hea puhta energia kõik kogu päeva.
  • Põletada rasva kiiremini. Kui olete hädas, et põletada rasva, eriti ümber midsection siis tuleb üllatunud, kui kiiresti Testogen aitab teil põletada rasva.
  • Killer treeningu. Üks parimaid asju Testogen on, et see aitab teil minna metsaline režiimi ajal treeningu. Kuna võtmist suudan treening tundi ja lifti raskema liiga.
  • Ehitada lihaseid. Kui teie testosterooni tase tõusevad muutub see palju lihtsam ehitada lihaseid.
  • ED Cure. Nüüd ma ei ole ED kuid minu erektsiooni olid hakanud saada päris pettumus nagu ma olen saanud vanemate kuid kuna võttes Testogen mu erektsioonid rock solid nagu ma olen teismeline uuesti.
  • Ilme ja parem. Ma tõesti usun, et Testogen on paranenud minu naha ja on aidanud mul vaadata ja tunda tervemad üldiselt. Kõik koostisosad on looduslikud ja ma lihtsalt tunnen suurt kuna olen hakanud võtmist.
  • Hind. See toimib läbi veidi üle $ 1 / päevas, mis on päris odav minu arvates midagi, mis töötab nii hea.
  • Testogen tööd. See tegelikult toimib. Nad ei ole mõned jube kelmuse suhkru tablette.

Kust osta looduslik testosterooni Testogen

Pärast seda, kasutades Testogen, siis on rohkem energiat, ilme ja tervemad, rasva põletada, saada lihaseid ja tunnevad nooremad ja tervemad üldiselt. Testogen on üks parimaid testosterooni korduva. Niisiis, sa peaksid seda osta. Absoluutselt, see on väärt raha ja see tegelikult toimib. Testogen on üks asju, mida on vaja, et proovida ise näha, kuidas hea see tegelikult on. Kui tunnete end noor, terve, keskendunud ja tugev jälle sa ei tea, miks sa ei alustavad seda varem. Kui olete huvitatud ostmisest Testogen, siin on hind Testogen:

Testogen toodet Parim pakkumishind Osta kohe
30 päeva pakkumise
(1 pudel)
47.54€
41.59€
Osta kohe
3 kuud varustamine
(2 pudelit + 1 pudel tasuta)
142.62€
95.08€
Osta kohe
5 kuud varustamine
(3 pudelit + 2 tasuta pudelit + 1 tasuta EBook)
249.75€
149.85€
Osta kohe

Informatsiooniks, on palju võltsitud müüakse teistel veebilehtedel seega veenduge, et osta Testogen ametlikul kodulehel, veendumaks, et saada reaalne värk ja siis ka hõlmatud nende 60-päevase raha tagasi garantii.

Osta Testogen ametlikul kodulehel

Author: Karina Vien

Karina Vien is a registered nutritionist currently working with veterans. she likes to write monthly health and nutrition article associate with medical doctor and psychologist published on website and app. She is passionate about lifestyle changing. She would like to show to the world that healthy living is fun and enjoyable, and people could be in the best version of themselves if the mind, body, and soul are healthy.