Testogen kommentaare: see parim testosterooni pillid meesteleKui teil on tunne nõrk, väsinud, pettunud null kasu jõusaalis ja ei meeldi mees … ma soovitaks annad Testogen proovida. Ma absoluutselt armastan seda! Olen kindlasti läheb kinni sellega, et järgmise paari kuu jooksul, kas ma saan näha kasu ja kui kasu tervisele jääda.

Selles Testogen läbivaatamise, ma uurida mõju, et see testosterooni korduva oli mu keha üle 30 päeva jooksul. Midagi muutunud minu toitumine või kuidas ma trenni, ma lihtsalt hakkas võttes Testogen ja jälgida muutusi oma kehas. Tulemused on päris kuradi uskumatu, kui palute mind!

Kuidas testosterooni korduva Testogen töö

Mitte ettenähtud testosterooni toidulisandeid toimida teisiti ette ravi või isegi hormoonasendusravi meestele. Seega on oluline, et hoida seda meeles, enne kui midagi. Testogen töötab, suurendades looduslike testosterooni tootmist kehas. Tavaliselt saab seda teha läbi söömise õigus ja ei tee teatud asju nagu masturbating, kuid enamik poisid, täiendada on lihtsalt palju lihtsam variant. Kõik, mida teha, on võtta päevane annus 1 kuni 2 kapslit (mitte üle 4), tavaliselt koos söögi ja valemiga hoolitseb kõike muud.

Osta Testosteroon pillid Internetis

Testogen on sisaldanud 6 peamised koostisosad ja formuleeritud, et pakkuda meestele iga tüüpi looduslik koostisosa, mida nad vajavad, et suurendada nende testosteroonitase kiiresti. Koostisosad nagu tsinkglükonaat, D-asparagiinhapeMõ ja vitamiin D on kõik osutunud kliinilistes uuringutes aastate jooksul, et aidata suurendada oma testosterooni. Mida vanemaks saad, seda rohkem sa pead tegema tõstes oma testosteroonitase, sest mehed seda keeldub meie vananedes.

Mis mulle meeldib alates Testogen

 • Rohkem märguanne: Mu pea on nii selge ja tähelepanelik, et ma olen võimeline töötlema palju rohkem teavet praegu. Enne, ma lugesin lause ja siis unusta see hetk hiljem.
 • Kontsentratsioon on hämmastav: võin keskenduda viis enam kui suutsin enne. Nüüd on vähemalt tund aega enne, kui see oli äkki 5 minutit.
 • Recovery korda lühenenud: Enam valu järgmisel päeval, kui ma ei saa tõsta oma käsi! Ma tunnen valmis minema iga seansi peaaegu mingit valu mu lihased.
 • Suurenenud kaalu kiiresti: Minu tugevus on peaaegu kahekordistunud, ma lisan rohkem kaalu iga komplekti ja ma ei tõsta, samas enne kui ma ei oleks võimalik. Väga pumbatakse seda!
 • Hornier? Ei tea seda oleks kõrvaltoime, kuid kuradi. Ma olen hornier kui ma kunagi olnud. Minu sõbranna on väga õnnelik. Olen isegi kestab kauem voodis kui ma kasutasin, et oleks võimalik.

Mis mulle ei meeldinud alates Testogen

 • Rohkem pillid? Tundsin raha eest ma oleks saanud rohkem tablette potti. Pool oli pillid ja ülejäänud oli puuvill hoida tablette paigas.
 • Minu piss oli erkrohelist Ma ei ole kindel, miks, aga minu piss oli ere heledus rohelist värvi. Ma joon ton vesi, nii et see oli kindlasti pillid, mis tegi seda. Lugesin, et see on organ, õhetus välja soovimatu toitaineid. Aga ikkagi natuke kummaline.

Minu kogemus testosteroonitaseme suurendamiseks kiiresti Testogen

Viimase mitu aastat, olen katsetanud erinevaid viise suurendada oma testosterooni tase. Miks? Noh, et panna see lihtsalt sellepärast, et ma tunnen rohkem mehine, tugev ja kindel, kui mu testosteroon tõusnud. Ma olen väga rahul oma dating elu (lähe koos suitsetamise kuum Aeroobikainstruktor) ja ei saa kurta minu töö. Samas, kui tegemist on tervise, ma olen väga kinnisideeks ja liiga innukalt proovida midagi, mis aitab suurendada oma testosterooni ja teeb mind tugevamaks.

Ma leidsin Testogen paar kuud tagasi pärast sõber saatis mulle e-posti kohta. “Proovi seda” teema e-posti lugeda. E-posti ise sisaldas vaid link ja ei midagi muud. Mõelnud nõuded, otsustasin ma anna minna. Nii ma tellisin virna Testogen (3 pudelit), mis kestaks mulle 3 kuud.

Saabumisel pudel tundus nagu ma olin oodanud, pillid olid normaalse suurusega ja ma olin väga innukas alustada. Allpool on lühike sulgege üle nelja nädala (30 päeva) jooksul, kuidas ma tundsin füüsiliselt / vaimselt ajal järgneb enne ja pärast maha.

Osta Testosteroon pillid Internetis

1. nädal

 • Füüsiline: muudatusi ei ole. Ma tunnen sama eelmisel nädalal. Leidmine raskem koolitada hommikuti, nii lülitub õhtuti.
 • Vaimse: ma tunnen suurt. Ei saa kurta, ei ole tegelikku erinevust, et ma ei märka minu vaimse jõudluse.

2. nädal

 • Füüsiline: Kindlasti märgata muutusi mu tugevus. Ma tavaliselt tunnevad end väsinuna pärast treeningut, kuid ma olen kiiret taastumist. Veenid näitavad minu biitseps, mida ma olen kunagi näinud.
 • Vaimse: Feeling palju valvas ja vähem väsinud hommikuti. Tavaliselt ma olen croggy enne esimest tassi kohvi.

3. nädal

 • Füüsiline: BOOM. Ma tunne tugevam kui ma kunagi tundnud. Olen tõstmiseks 10 naela rohkem, kui ma tavaliselt tõsta ilma nüride lihased järgmisel hommikul. See on lahe.
 • Vaimse: Wow, ma olen tegelikult magab vähem ja rohkem korda. Minu kontsentratsioon on paranenud ka, nii et ma saaks keskenduda igav ülesannete kergust.

nädal 4

 • Füüsiline: Püha jama, mu lihased on avanemise kogu koht. Ma tunnen nagu Hulk kohe, kunagi olnud nii suur või kuju enne. Kas need minu abs ?? Ma arvan küll!
 • Vaimse: Mu mõistus on selge fookus on laser terav, loovus on kõigi aegade kõrgeim. Ma lihtsalt tunnen nii vaimselt tugev see on ebareaalne.

Kas on mingeid kõrvalmõjusid? Ei, mida ma näen, ma olen ainult testitud toodet kuus. Ma ei loe paar foorum ülevaateid, kus mõned poisid esinenud juuste kasvu, kus neil ei ole juuksed enne. Kuid nad ei saa öelda, kui nad segavad toidulisandeid või isegi võttes mõnevõrra varjuline tooteid nagu roids mis on seotud juuste kasvuspurdid.

Kas Testogen kelmuse? Lugesin hunnik kommentaare võrgus enne otsustamist osta ja ma võin teile kinnitada, et pärast üritab seda täiendada läbi mina, see ei ole pettus. Nad pakuvad tõelist toidulisandeid, mis minu arvates töö ja ma näen ennast kasutades neid väga pikka aega.

Nii nagu näete, neljandaks nädalaks, olin nii füüsiliselt kui ka vaimselt punktilt. Testogen on kahtlemata üks parimaid testosterooni pillid meestele, et olen kasutanud. Kui olete huvitatud ostmisest Testogen, siin on hind Testogen Internetis:

Testogen toodet Parim pakkumishind Osta kohe
30 päeva pakkumise
(1 pudel)
47.54€
41.59€
Osta kohe
3 kuud varustamine
(2 pudelit + 1 pudel tasuta)
142.62€
95.08€
Osta kohe
5 kuud varustamine
(3 pudelit + 2 tasuta pudelit + 1 tasuta EBook)
249.75€
149.85€
Osta kohe
Osta Testogen ametlikul kodulehel

Author: Karina Vien

Karina Vien is a registered nutritionist currently working with veterans. she likes to write monthly health and nutrition article associate with medical doctor and psychologist published on website and app. She is passionate about lifestyle changing. She would like to show to the world that healthy living is fun and enjoyable, and people could be in the best version of themselves if the mind, body, and soul are healthy.