Testogen değerlendirmeleri: sizin için en etkili Testosteron güçlendiriciBen yapmış olabilir diledi tek şey varsa, er testosteron güçlendiriciler kullanmaya başlamak olacaktır. Bu takviyeleri hala yasal ve yaygın almak için kullanılabilir. Ne bu takviyeleri yapacağız testosteron doğal seviyesini yükseltmek olduğunu. Bu sizin için önemli Neden, daha kas kazanmak spor salonunda daha dayanıklılık ve eskisinden daha güçlü almak mümkün olacaktır çünkü.

Eğer egzersiz daha hızlı sonuç almak isteyen varsa bu üç faydaları çok güzel beraber yığın. Bu orada yapacağız dışarı yazık ki, her testosteron takviyesi artırılması. Daha da kötüsü, insanlar deneyin çoğu genellikle bir aldatmaca olduğunu. Onlar biraz var, ya da hiç testosteron seviyeleri de o kadar olabilir.

Piyasadaki en iyi Testosteron güçlendirici nasıl bulunur

Bu, çabuk ve kolay yapmadı şeydi. Sen pazarda testosteron güçlendiriciler tüm kontrol etmelidir. Bu biraz uğraştırabilir yapılan başka bir şey, çoğu deney güçlendiriciler yaklaşık 1-2 hafta içinde çalışmasıdır. Bunun bir protein tozu daha uzun sürmektedir biliyordum. Eğer düşünmelisiniz Bir şey belli bir kriterdir. Bir ürün sunulan kriterlerin her birini yerine olmasaydı, size listeden shouldremove. İşte o kriterler geçerli:

 • Ürün bana kas artışı verdi mi?
 • Ben kaldırabilir ne kadar veya ne kadar süreyle bunu kaldırabilir artış oldu mu?
 • Ürün oldukça fiyatlı mu?
 • Hiçbir yan etkisi söz konusu ürünü kullanmadan ile bildirmiştir.
 • Yatak odasında herhangi bir olumlu etkisi var mı?

Tüm bunların dayanarak, pazardaki en iyi Testosteron güçlendirici olarak Testogen seçin.

Online Testosteron güçlendirici satın

Testosteron hapları Testogen nedir

Testogen çünkü işe yaradı ne kadar iyi çok ilginç. Eğer herhangi bir yan etkileri hakkında endişelenmenize gerek kalmaz Bu ürün, tüm doğal olarak yapılır. Ayrıca, gerçekten güzel seni toplu olarak çok güçlü bir ekidir. Testogen ek yarar biraz yağ azaltıyor. size gerçek sonuçları vermek için yapıldı bir ek istiyorsanız, bu bir alma bakmak isteyebilirsiniz.

Düşük Testosteron artırmak için Testogen faydaları

Burada Testogen kullanmalısınız bazı nedenleri şunlardır:

 • erkek cinsel kalitenin gelişimini uyarır
 • gücünü ve dayanıklılığını artırır
 • Artışlar gösterdikten kas kütlesi
 • Etkin ve ne yaparsanız odaklanmış yapar
 • Burns istenmeyen göbek yağ
 • cinsel arzuyu artırıyor
 • herhangi bir yan etki olmaksızın en etkili terkip maddeleri
 • fırsatları Ağız sulandıran; 3 ve 2 satın 2 ve 1 ücretsiz sırasıyla
 • 2 ay Para iade garantisi

Çok etkili hale Testogen doğal maddeler

Testogen Bir şişe 30 kapsül ve aşağıdaki gibi bahsedilebilir olan günlük doz başına bileşenlerin miktarını içerir:

 • Panax Genseng (250 mg)
 • Çemen Özü (200mg)
 • Kolkalsiferol (10mcg)
 • Piridoksin hidroklorür (56 mg)
 • D, Aspartik asit (2000 mg)
 • Çinko (72 mg)
 • Riboflavin (20 mg),
 • Selenyum (45.2mcg)
 • Tribulus, (300 mg)
 • Kalsiyum Pantotenat (12 mg)
Online Testosteron güçlendirici satın

D-Aspartik asit

Testogen bu en önemli madde muazzam çalışır. Bu vücudunuzun girer gibi, Luteinizan Hormonu açılımı sende LH tutuşturan. LH serbest testosteron yapımı için mükemmeldir. D-Aspartik asit libido kadar patlar, erkeklerde enerji seviyesini yükseltir ve iki hafta içinde% 46 kadar serbest testosteron seviyesi artırmaktadır.

Tribulus Terrestris

Tribulus Terrestris Tüm dünyada yaygın bir tedavi amaçlı kullanılmıştır bitkidir. Temelde erkeklerde cinsel dürtü kindle için kullanılır ve aynı zamanda sık sık yüksek tansiyon ve kolesterol düzeyi gibi kalp ile ilgili sorunlar için takviyeleri bulunur. Tribulus Terrestris temel amacı seks için ve dünyanın bütün hemfikir olduğu dürtü artırmaktır. madde 57% 16’dan% testosteron artırabilir.

Panax ginseng

Panax ginseng outstandingly hem fiziksel hem duygusal olarak bir hones. Bu libido destekler ve erkeklerde kuvvetli ereksiyon neden olur. Ayrıca, arzu edilen mukavemet, odak ve konsantrasyon için ve vücut Nitrik Oksit güçlendirici etki için çok yararlıdır.

çemen otu

Bu kabul aromatik bitki canlılığı ve canlılık ve daha fazla cinsel sürücü heyecanlandıran erkeklerde testosteron seviyesini yükseltmek için iyi bilinmektedir. Çemen da orgazm etkinliğini arttırır. Başka büyük bölümü çemen anti-östrojenik olmasının büyük payı bulunmaktadır. Bu testosteron yok erkeklerde östrojen öldürür anlamına gelir.

Çinko

İçerdiği sağlık faydalarından biri erkeklerde serbest testosteron üretimidir. Bu sperm üzerinde çok olumlu etkileri vardır. çiğ istiridye yüzden tavsiye edilir nedenlerinden biri de çinko yüksek olmasıdır. Size odaklanmış ve keskin bir zihin verilmesinin yanı sıra, bu kas büyümesi ve genel sağlık teşvik etmektedir.

Vitaminler B2, B5, B6

Bu vitaminler genel sağlık geliştirmek ve erkeklerde serbest testosteron üretimi için yararlıdır. B vitamini testosteronu koruyan bir anti-östrojenik madde olarak çalışmaktadır.

D vitamini

D vitamini testosteron üretim seviyesini ve libidoyu artırmak için en iyi vitamin biri olarak kabul edilir. Bu vücudumuzda fonksiyonları yüzlerce kontrol eder. Endokrinoloji Dergisi Düşük serum D vitamini düzeyleri erkeklerde düşük serum testosteron düzeyleri ile bağlantılı olduğu 2012 yılında rapor edildi. 2011 yılında Graz Tıp Üniversitesi bir yıl süreyle D vitamininin düzenli kullanımı onların 165 deneklerde% 20 serbest testosteron üretimini yukarıya artar doğruladı.

Selenyum

Selenyum, kan basıncını düşürücü yanında sperm hareketliliğini arttırır ve enerji seviyelerini artırır toprakta bulunan.

Düşük testosteron tedavisi Testogen için hap almak nerede

Bu inceleme yazma başlamadan önce yeni bir şirket tarafından bu orta yeni ürün 2014 yılı sonunda tanıtıldı, ben kapsamlı ayrıntılarıyla içine bakmak için şirketin web sitesine aldık. Aslında sitesi çok yararlı ve hakiki bulabilirsiniz. Web sitesi bir kirlenmemiş ve içgüdüsel ortalama satisfyingly güvenilir ve aydınlatıcı oldu. Ben bu kadar kolayca ı aradığımı buldum. Eğer Testogen almakla ilgilenen varsa, burada Testogen bedeli:

Testogen ürünü En iyi teklif fiyatı Şimdi satın al
30 gün tedarik
(1 şişe)
47.54€
41.59€
Şimdi satın al
3 ay tedarik
(2 şişe + 1 şişe ücretsiz)
142.62€
95.08€
Şimdi satın al
5 ay tedarik
(3 şişe + 2 ücretsiz şişe + 1 ücretsiz EBook)
249.75€
149.85€
Şimdi satın al
resmi web sitesinden Testogen satın

Author: Karina Vien

Karina Vien is a registered nutritionist currently working with veterans. she likes to write monthly health and nutrition article associate with medical doctor and psychologist published on website and app. She is passionate about lifestyle changing. She would like to show to the world that healthy living is fun and enjoyable, and people could be in the best version of themselves if the mind, body, and soul are healthy.