Testogen סוקר: מאיץ טסטוסטרון הטוב שפועלאם אתה עובד בחוץ קשה במכון הכושר עם תזונה נכונה אבל לא מקבל את התוצאות הרצויות, אתה כנראה צריך להשלים כדי לעזור לך. סטרואידים כי הודחו על ידי ה- FDA עשויים לעזור לך בהתחלה אבל בטווח הארוך, הם בהכרח יגרמו ניזק לגוף שלך. רמות טסטוסטרון נמוכות לא רק לתת לך בעיות להשיג שרירים רזים אלא גם לגרום להשמנה, רמות אנרגיה נמוכות, אין אונות, בעיות זיקפה עם ירידה בחשק מיני ובעיות בריאות אחרות הקשורות. הגברת רמות הטסטוסטרון משחק תפקיד משמעותי בבניית הגוף; זה מגביר רמות סיבולת והאנרגיה, שורף שומן במהירות, משפר את מצב הרוח שלך עם ריכוז טוב יותר, ומגדיל הליבידו עם זקפות טובות יותר.

למה אתה צריך להשתמש Testogen

Testogen הוא מאיץ הטסטוסטרון טבעי שאושר על ידי ה- FDA אשר מסייע בייצור הטסטוסטרון בגוף שלך. היא מגדילה חינם טסטוסטרון וירידות אסטרוגן (ההורמון הנשי) מהגוף שלך, כך שאתה יכול לשרוף שומן במהירות ולצבור שרירים חזקים רזה.

קנה גלולות טסטוסטרון באינטרנט

השילוב מעולה של מרכיבים רבי עוצמה עושה Testogen מאוד יעיל

D-אספרטית חומצה (מ”ג 2000)

המרכיב הנפוץ ביותר שבו שום מאיץ טסטוסטרון טוב יצטרך הוא חומצת D-אספרטית (DAA). מחקרים מראים כי חומצת אמינו זו לבדה יכולה להגביר את רמות הטסטוסטרון יותר מ -40% עם רק 12 ימים של צריכת. Testogen מגיע עם המינון המושלם בגלל רמות נמוכות אינן עובדות ו מינונים גבוהים מאוד עלולים לתת כאבי ראש, מצבי רוח פתאומיים או להגדיל אקנה.

Terrestris Tribulus (300 מ”ג)

כולסטרול חוסם העורקים לעצור את זרימת הדם וכתוצאה מכך להתקף לב. צמח זה שולט כולסטרול גבוה ולחץ דם מתן בריאות לב וכלי דם משופרת ליבידו המוגבר עם זרימת דם טובה יותר. מחקרים גילו כי מינון גבוה של תמצית צמחים זה יכול להגביר את רמות הטסטוסטרון.

ג’ינסנג Panax (250 מ”ג)

ישנם סוגים רבים ג’ינסנג אבל Panax Ginseng (המכונה לעתים ג’ינסנג קוריאני) הוא אידיאלי עבור גברת רמות טסטוסטרון, הגדלה ליבידו ומתן כל היתרונות הבריאותיים העגולים. זה מגביר את רמת תחמוצת חנקן בדם עבור זרימה טובה יותר
בגוף אשר מסייע להעלות את רמות האנרגיה, להגביר את ייצור הטסטוסטרון חופשי, לסבול מתח פיזי, ויש לי זקף פין טוב יותר.

חלץ חילבה (200 מ”ג)

ארומטאז הוא אנזים שנמצא בשומן הגוף מוריד טסטוסטרון על ידי גירוי ייצור האסטרוגן בגוף של גבר. בלוקי תמצית זו פעילות זו של ארומטאז ומסייע גם כדי להגביר את ייצור הטסטוסטרון להשגת מסת שריר. רמות סוכר בדם מוסדרות גם כך שזה לא משפיע על רמות הטסטוסטרון בגוף שלך. תמצית זו שורפת שומן במהירות גם יתרונות בריאותיים רבים אחרים כמו בריאות לב וכלי דם טובה יותר, ריכוז משופר, ואת הליבידו מוגברת.

אבץ (72 מ”ג)

זהו המינרל החשוב ביותר לצמיחה שרירה שעוזר לך לשמור על גוף גברי עם רמות טסטוסטרון מוגברות. זהו מאיץ אפרודיזיאק וטסטוסטרון מוכח קליני. זה גם מגביל את הפעילות ארומטאז ומגדיל את ספירת הזרע. בדרך כלל, אבץ אינו זמין המזון היומי שלך. המינון של אבץ Testogen הוא בצד הגבוה וכן הלאה, עדיף לדלג מזון עשיר באבץ אם אתם נוטלים תוסף זה כי זה עלול להוביל רעילות אבץ גרימת בחילות וכאבי ראש.

ויטמין B6 (56 מ”ג)

למרות ויטמין זה אינו מקדם את ייצור הטסטוסטרון, זה עוזר לשמור על רמות הטסטוסטרון בגוף ולהגביל את הייצור של אסטרוגן.

ויטמין B2 (20 מ”ג)

ויטמין זה הינו נוגד חמצון אשר מגביר את רמות האנרגיה וסיבולת. זרימת הדם גם משפרת עם ויטמין זה.

ויטמין B5 (12 מ”ג)

התיאוריות מראות כי ויטמין זה גם מגביר את ייצור הטסטוסטרון כפי שהוא מעורב יצור כולסטרול האשכים. אז, חשוב שיהיה מרכיב זה גם במוסף מאיץ הטסטוסטרון שלך.

קנה גלולות טסטוסטרון באינטרנט

ויטמין D3 (10 מק”ג)

ויטמין זה מבטיח סינתזת חלבון טוב יותר את הצמיחה של שרירי רזה שריפת שומן על ידי הגדלת הייצור של טסטוסטרון. כמו כן, הוא מספק כוח פיזי מה שהופך את השרירים חזקים. כמו כן, מסייע בספיגת סידן לשמירה עצמות חזקות ושיניים בריאות. למרות שזה זמין גם קרן השמש, חשוב שיש לנקוט כתוספת כי רמות נמוכות של ויטמין זה אינן מועילות.

סלניום (45.2 מק”ג)

מינרל זה מגביר את נוגדי החמצון עוזר לך להסיר רעילות מהגוף וסיוע לייצור טסטוסטרון כמו רעילות מעכבת את הייצור של הורמונים. כמו כן, זה עוזר להפחית חולשה בגוף ועייפות.

כל המרכיבים המהווים Testogen אין תופעות לוואי. אז, אתה יכול לסמוך לחלוטין על Testogen כדי לא להשפיע לרעה על הבריאות שלך . עם זאת, רמות גבוהות של טסטוסטרון עלולות להגביר כעס, לגרום לאקנה, או לתת לך זקפות פין לעתים קרובות.

היתרונות של רמה מוגברת של טסטוסטרון

  • קבל רזה שרירים. Testogen מסייע סינתזת החלבון עדיף לצבור יותר מסת שרירים על ידי הגדלת רמות הטסטוסטרון בגוף שלך.
  • משפר כוח פיזי. אתם תרגישו את גידול הכח הפיזי על ידי הרמת משקולות כבדות בקלות. שהרירים לך להשיג בגודל יהיו גם חזקים.
  • ברנס עודף שומן. שומן בגוף שלך הוא שימושי, אבל עודף שומן הוא לא. למרות Testogen אינו גלול כדי להקטין השמנה, זה עוזר לשרוף שומן מיותר עם רמות טסטוסטרון גבוהות יותר ויש להם מבנה גוף גדול עם אימונים ותזונה נכונים.
  • מגביר חוזק העצמות. הרמות הגבוהות של טסטוסטרון להגדיל את צפיפות העצם לחיזוק העצמות שלך לתמוך שרירים החדשים צברו וכוח פיזי.
  • מגביר את רמות האנרגיה. Testogen יעזור להפחית עייפות מן הפעילות היומית שלך גורמת לך להרגיש אנרגטי תמיד.
  • זרימת דם טובה יותר. תזרים דם עשיר בחמצן יותר מגביר את הריכוז, מתח נמוך ולהגביר את ייצור הטסטוסטרון.
  • השג תוצאות מהירות. הרמות הגבוהות של טסטוסטרון החופשי בגוף שלך תעזורנה לך להשיג את היתרונות של אימון במכון הכושר במהירות.
  • מגביר את הליבידו. טסטוסטרון גבוה הרמות גבוהות יהיה החשק המיני. אתה גם תהיה זקפה הטובה יותר עבור ביצועים מיניים גדולים.
  • מגביר און ב גברים. כמו טסטוסטרון משחק תפקיד משמעותי בייצור הזרע, הרמות הגבוהות יותר תגדלנה את ספירת הזרע עבור פוריות טובה יותר.
  • יתרונות בריאותיים אחרים. זה עוזר לשמור על רמות סוכר בדם על השק ומשפר בריאות לב וכלי דם. כמו כן, קליטה טובה יותר של סידן בגוף עוזר לשמור על בריאות השיניים.

איפה לקנות גלולות טסטוסטרון Testogen

רמה נמוכה של טסטוסטרון בגוף יכולה להיות השפעה שלילית על האימונים שלך, חיי מין, רמת אנרגיה, ואת היכולת שלך לשרוף שומן. עם TestoGen אתה יכול להגדיל את הרמה שלך בצורה קלה ומהירה וליהנות מכל היתרונות שמגיעים עם זה. Testogen הוא לטעון את המאיץ הטסטוסטרון הזמין הטוב ביותר בשוק. הוא אידיאלי עבור גברים שמוכנים לבנות גוף טוב מומלץ מאוד לספורטאים, גוף-בונים, וגברים עם רמות טסטוסטרון נמוכות. אם אתם מעוניינים לקנות Testogen, כאן הוא מחיר Testogen:

מוצר Testogen מחיר ההצעה הטובה ביותר קנה עכשיו
אספקת 30 ימים
(1 בקבוק)
$59.95
$54.95
קנה עכשיו
אספקת 3 חודשים
(2 בקבוקי + 1 בקבוק חינם)
$179.95
$119.95
קנה עכשיו
אספקת 5 חודשים
(3 בקבוקים + 2 בקבוקים + 1 תה לטהר חינם)
$299.75
$179.95
קנה עכשיו
קנה Testogen מהאתר הרשמי

Author: Karina Vien

Karina Vien is a registered nutritionist currently working with veterans. she likes to write monthly health and nutrition article associate with medical doctor and psychologist published on website and app. She is passionate about lifestyle changing. She would like to show to the world that healthy living is fun and enjoyable, and people could be in the best version of themselves if the mind, body, and soul are healthy.