Testogen סוקר: כיצד להגדיל את רמות הטסטוסטרון במהירותמהו טסטוסטרון המאיץ Testogen

Testogen הוא תוסף עבור המכיל רכיבים טבעיים עבור בחורים שמעוניינים להגדיל את רמות הטסטוסטרון שלהם. למרות שהם אינם FDA אישר עדיין את כל המרכיבים הם טבעיים ובטוחה והם הוכחו יעילים לחיזוק רמות הטסטוסטרון. ככל שאנו מתבגרים רמות הטסטוסטרון שלנו מתחילות ירידה הגורמת כל מיני תופעות לוואי מגעילים.

על ידי הגדלת רמות טסטוסטרון שלנו עם תוספת כמו Testogen נוכל להפוך את סימני ההזדקנות ולהרגיש צעיר, אנרגטי וחזק שוב. ככל הנראה, הם נמכרו מעל 1 מיליון בקבוקים כדי בחורים כמוך וכמוני ומשהו כמו 87% מהלקוחות בסופו הסידור מחדש. משמעות הדבר היא כי כמעט 9 מתוך 10 לקוחות מרוצים מספיק עם התוצאות שלהם כדי לקנות יותר.

קנה מאיץ טסטוסטרון באינטרנט

למה Testogen עובד? המרכיבים

כדי לברר מדוע זה עובד החלטתי להעיף מבט מקרוב על החומרים. אז הנה מה בפנים Testogen :

D אספרטית חומצה

זהו אחד המרכיבים העיקריים של Testogen וזה בעצם חומצת אמינו. על ידי השלמת עם D אספרטית חומצה הגוף שלך יהיה לסנתז יותר טסטוסטרון הביצים שלך אשר יוביל לעלייה ברמות הטסטוסטרון החופשי ידי מעל 50%. מחקר אחד ראיתי אמר כי על ידי שלם עם 2000mg של חומצת אספרטית D ליום במשך 14 ימים את רמות הטסטוסטרון חופשיות משתתף עלו ביותר מ 57%. בצירוף מקרים Testogen מכיל 2000mg של חומצה אספרטית D למנה אשר נראה כי הסכום מושלמת. משמעות הדבר היא יותר כוח, אנרגיה, סיבולת ואת חשק מיני מוגבר.

Terrestris Tribulus

מרכיב זה הוא אחד מאיצי טסטוסטרון היעילים ביותר הידועים לאדם. רק 100mg ליום תהיה השפעה גדולה על רמות הטסטוסטרון שלך. Testogen מכיל עצום 300mg למנה של Terrestris Tribulus.

ג’ינסנג Panax

זה יעזור לשפר את זרימת הדם סביב הגוף ולבצע יותר חמצן לשרירים שלך. זה עוזר עם התאוששות, סיבולת ואנרגיה.

חלץ חילבה

ככל שאנו מתבגרים רמות הטסטוסטרון שלנו לרדת ורמות האסטרוגן שלנו לעלות. כמו גברים אנחנו רוצים אסטרוגן קטן ככל האפשר. חילבה הוא למעשה חוסם אסטרוגן הוכח להפחית באופן דרמטי את רמות האסטרוגן להעלות את רמות הטסטוסטרון אצל גברים. Testogen מכיל 200 מ”ג של תמצית חילבה. חילבה הוא גם מאוד יעיל להפחתת דלקת והורדת הכולסטרול שלך. זה גם ישפר הליבידו שלך. אז כן, חילבה הוא די מרשים.

אָבָץ

האבץ הוא למעשה חלק חיוני של ייצור הטסטוסטרון עדיין רובנו לא ממש מקבלים מספיק מזה. Testogen מכיל 72mg של אבץ וזה הרבה כדי לעזור לגוף שלך עם התהליך של הפיכת טסטוסטרון יותר.

ויטמין B2, B5 ו- B6

קבוצה זו של Bs ויטמין להקים קומפלקס חומצות אמינו עוצמה שיעזור להפחית אסטרוגן לזרז את הסינתזה של טסטוסטרון באשכים.

סֵלֶנִיוּם

מדענים מצאו כי רוב הגברים הסובלים מרמות נמוכות של טסטוסטרון יש רמות נמוכות של סלניום. אז הם נתנו לקבוצה של בחורים 30mcg של סלניום ליום כתוספת ותוך חודש רמות טסטוסטרון החבר’ה עלו בשיעור ממוצע של 36%. Testogen מכיל 45.2mcg של סלניום למנה וזה אפילו יותר מאשר במחקר המקורי נתן למשתתפים שלהם!

ויטמין די

בשנת 2011 מחקר נערך על ידי הורמון מטבוליות מחקר המעבדה על ההשפעות של תוספי ויטמין D על גברים שהיו בעלי רמות נמוכות של טסטוסטרון. הם נתנו 50% של פלצבו הגברים 50% של 8mcg הגברים של ויטמין D ליום. שנה לאחר מכן הם מצאו שכל גבר פנוי שלקח את ויטמין D היו משמעותי רמות גבוהות יותר של טסטוסטרון מאשר הגברים שלקחו את הפלסבו. Testogen מכיל 10mcg של ויטמין D למנה.

אם ראית את החומרים אז תדע כי בדרך כלשהי כולם עוזרים להגביר את רמות הטסטוסטרון. במחקר אחד, כאשר רק כמה מן המרכיבים שולבו, 60 גברים עם רמות נמוכות של טסטוסטרון לקחו אותם 60 ימים עד סוף המחקר מעל 90% של רמות הטסטוסטרון המשתתפים שפרו לרמות גבוהות יותר מהאדם הממוצע שלהם age.There סיבה כי 87% מהלקוחות לסדר מחדש ומדוע Testogen הצליח להזניק את עצמו להיות מאיץ הטסטוסטרון טבעי מדורג מספר אחד בעולם, כי זה עובד.

קנה מאיץ טסטוסטרון באינטרנט

את הטוב ואת הרע דברים על Testogen

הדברים הרעים Testogen:

  • תוצאות לקחת זמן. אתה בטח תרגיש את זה עובד מיד אבל אתה צריך לתת לו לפחות שבוע לפני שאתה באמת מתחיל להרגיש את ההשפעות המלאות.
  • זה לא משהו קבוע. Testogen נהדר בזמן שאתה לוקח את זה אבל אני די בטוח שאם אתה מפסיק לקחת אותו רמות הטסטוסטרון שלך יחזור לקדמותו. כל שריר שאתה בונה צריך לתקוע אף.

דברים טובים על Testogen:

  • יותר אנרגיה. יהיה לך טונות של אנרגיה נקיה טובה לאורך כל היום.
  • לשרוף שומן מהר. אם אתה כבר נאבק כדי לשרוף שומן, במיוחד באזור הבטן אז אתה תהיה מופתע עד כמה מהר Testogen עוזר לך לשרוף שומן.
  • אימונים רוצחים. אחד הדברים הטובים ביותר על Testogen הוא שזה יעזור לך ללכת במצב חיה במהלך אימון. מאז כניסתו אותו אני יכול אימון במשך שעות ו להרים מדי כבד.
  • לבנות שריר. כאשר רמות הטסטוסטרון שלך לעלות הוא הופך להיות הרבה יותר קל לבנות שריר.
  • ED קיור. עכשיו אני לא צריך ED אבל זקפות שלי התחיל לקבל מאכזב למדי כפי שאני מקבל מבוגרים אך מאז כניסתו Testogen זקפות שלי הוא סלע מוצק כמו שאני מתבגר שוב.
  • להיראות ולהרגיש טוב יותר. אני באמת מאמין כי Testogen השתפר העור שלי והוא עזר לי להיראות ולהרגיש בריא יותר כולל. כל המרכיבים הם טבעיים ואני פשוט מרגיש נהדר מאז התחלתי לקחת אותו.
  • המחיר. זה פועל יוצא קצת יותר מ 1 $ / יום וזה די זול לדעתי עבור משהו שעובד כל כך טוב.
  • עבודות Testogen. זה באמת עובד. הם אינם חלקי גלולות סוכר הונאה מחורבנות.

איפה לקנות טסטוסטרון טבעי Testogen

לאחר שימוש Testogen, יהיה לך יותר אנרגיה, להיראות ולהרגיש בריא יותר, יותר שומן נשרף, לצבור שריר ולהרגיש צעיר הכולל בריא. Testogen היא אחת המאיץ טסטוסטרון הטוב. אז, אתה צריך לקנות אותו. בהחלט, זה בהחלט שווה את הכסף וזה באמת עובד. Testogen הוא אחד הדברים שאתה צריך לנסות בעצמך כדי לראות כמה טוב זה באמת. כאשר אתה מתחיל להרגיש צעיר, בריא, התמקד וחזק שוב תתהה מדוע אתה לא להתחיל לקחת את זה מוקדם יותר. אם אתם מעוניינים לקנות Testogen, כאן הוא מחיר Testogen:

מוצר Testogen מחיר ההצעה הטובה ביותר קנה עכשיו
אספקת 30 ימים
(1 בקבוק)
$59.95
$54.95
קנה עכשיו
אספקת 3 חודשים
(2 בקבוקי + 1 בקבוק חינם)
$179.95
$119.95
קנה עכשיו
אספקת 5 חודשים
(3 בקבוקים + 2 בקבוקים + 1 תה לטהר חינם)
$299.75
$179.95
קנה עכשיו

לידיעתכם, ישנם הרבה זיופים הנמכרים באתרים אחרים כדי לוודא שאתה רוכש Testogen מהאתר הרשמי לוודא שאתה מקבל את החומר האמיתי ואתה גם תכוסה על ידי כסף 60 היום שלהם בחזרה להבטיח.

קנה Testogen מהאתר הרשמי

Author: Karina Vien

Karina Vien is a registered nutritionist currently working with veterans. she likes to write monthly health and nutrition article associate with medical doctor and psychologist published on website and app. She is passionate about lifestyle changing. She would like to show to the world that healthy living is fun and enjoyable, and people could be in the best version of themselves if the mind, body, and soul are healthy.