Testogen סוקר: האם Testogen המאיץ טסטוסטרון הטובמהו גלול לטיפול טסטוסטרון הנמוך Testogen

טסטוסטרון הוא ההורמון הנחשק של המרים המודרני חשוב על כל כך הרבה רמות. רמות גברת של טסטוסטרון שחשובות להתפתחות שריר, כוח, ואת בריאות כללית. Testogen הוא מגבר טסטוסטרון טבעי כי הוא חדש יחסית אבל כבר עושה רושם גדול על העולם להשלים.

כמו הרבה מאיצי טסטוסטרון אחרים שם בחוץ הם הבטחות מגבירות חוזק, שומן גוף תחתון, שיפורים נפשיים ופיסיים, כולסטרול נמוך-חשק מיני יותר. ההבדל הוא Testogen מגבה הבטחות אלה עם הסוג הנכון של חומרים במינונים התקינים בעצם ללכת עד הסוף על טענותיהם.

Testogen נעשית על ידי ERGO Group Limited , אשר מתיימר להיות שם מהימן בתעשיית התוספת במשך למעלה מעשור. הם עושים כמה מוצרים אחרים סקרנו כאן באתר זה. הם מתגאים לא רק לספק את איכות החומרים המשובחים ביותר עבור כל התוספים שלהם אלא גם שיש שירות לקוחות ללא תחרות. הם מספקים תמיכה באמצעות מומחי תזונה, כושר ובריאות מקצוע כדי לעזור ללקוחות ייעוץ על אופן השימוש במוצרים שלהם לקבלת התוצאות הטובות ביותר שלהם.

כיצד להגדיל את רמת הטסטוסטרון עם Testogen

גודל ההגשה המומלצים הם 4 קפסולות, שהן לצרוך לאורך כל היום. ההגשה יש לנקוט לראשונה בארוחת בוקר, שני עם ארוחת צהריים, ארוחת ערב שלישי עם והאחרון מאוחר יותר בערב. לידיעתכם, עם Testogen להיות מורכב מרכיבים טבעיים לחלוטין את הסיכונים של תופעות לוואי נמוכים למדי. הוא תמיד הציע מישהו להתייעץ עם רופא לפני תחילת תוסף חדש.

קנה מאיץ טסטוסטרון באינטרנט

המרכיבים של Testogen מאיץ טסטוסטרון

כשמדובר מאיצי טסטוסטרון זה קריטי, כי התוספת שלך יש רק את החומרים היעילים ביותר וטבעיים כמו גם להיות במינון הנאה מספיק כדי לספק תוצאות.

D אספרטית חומצה

חומצת אמינו ישירות מקדמת ייצור הטסטוסטרון. עם זאת, הוא מגבר זמני. הגידול רם יימשך רק כ 2 שבועות ולחזור אחרי נורמלי. בסך הכל מדובר המאיץ טסטוסטרון מאוד יעיל.

Terrestris Tribulus

הוא מכונה לעתים טופר השטן. מחקר מקיף על העשב הוכיח כיעיל לאכול בהעלאת הרמה אצל גברים. בנוסף, רפואה הסינית מסורתית כבר משתמשת בה במשך מאות שנים, הן הצ’י זכר להגביר כסוכן אנטי-דלקתי.

תמצית ג’ינסנג

נגזר מהשורש של צמח בעל ידועים מאוד תופעות לוואי. זה ממריץ שיקוי הליבידו, אשר גם פועלת להגן על האשכים מפני נזק על ידי דיוקסינים. זה יוביל בסופו של זקפות חזקות, אנרגיה מוגברת, לבין רצון גדול יותר.

חִלבָּה

זה באמת מגבר טסטוסטרון חיוני. זה יאפשר לגוף לאזן ולווסת את ההורמון. הוא מסוגל לעשות זאת בגלל המשחק הראשון על הכבד, מקבל אותו על הלוח, לפני שהוא עובד על משהו אחר. זה עוזר להגדיל את הטסטוסטרון החופשי של הגוף. לאחר מכן הוא מתורגם לתמיכת בניית שריר.

סֵלֶנִיוּם

Called עקבות מינרלים נמצא לרוב פעמים באדמה כמו גם בחלק מהפירות. Testogen משתמשת טופס שנקרא סלניט נתרן. עזרי סלניום פונקציות רבות בגוף כמו גם מגביר את היעילות של נוגדי חמצון בגוף.

אָבָץ

מרכיב חשוב מאוד לצמיחת שריר מוצלחת ועל בריאות כללית. זה יהיה לקדם ייצור דופמין, אשר חיוני במהלך רמות מתח גבוה כמו להתאמן. כמו כן הוכח כמועיל לקראת בריאות הערמונית. אבץ גם עוזר לשמור על המוח שלך חדה וממוקדת. זה בהחלט חייב שיהיה כשמדובר תוספת טסטוסטרון לחיזוק.

ויטמין די

ללא ספק, אחד הוויטמינים החשובים ביותר שאנשים לא מקבלים במזונות הנוכחיים שלהם. למעשה, רוב הצריכה היומית שלנו מדובר מלהיות בשמש, כך שאם אתה עובד במשרד כל היום, וללכת למכון כושר אז הביתה, רוב הסיכויים שאתה לא משחק בשמש לעתים קרובות מדי. מחקרים הראו כי כאשר ויטמין D מצוי בשפע המערכת זה יאותת גנים כדי להגדיל את כוח השריר ואת הצמיחה. ויטמין D היא תוספת עליונה כלפי עוזר לגוף לייצר הורמונים מסוימים, כגון טסטוסטרון.

איפה לקנות גלולות טסטוסטרון Testogen באינטרנט

עשרות Testogen גדולים מכל עבר. זה כבר עלה מתחרותיה בשוק כמו להיות מאיץ טסטוסטרון הטוב והיעיל ביותר הזמין במשך שנים עכשיו. ברור כי פרופיל המרכיב הוא ברמה הגבוהה ביותר והוא במינון מספיק טוב כדי להשפיע על רמות הטסטוסטרון שלך. משתמשי Testogen ביקורות כל לדרג אותו גבוהים למדי, הן אפקטיבי ותמחור בהשוואה למתחרה שלה. החיסרון העיקרי הוא אותו ניתן לרכוש רק את יצרנית האתר, כך שאף סביב קניות. חוץ מזה, זה הוא בחירה טובה עבור כל מגבר הטסטוסטרון הטבעי. אם אתם מעוניינים לקנות Testogen, כאן הוא מחיר Testogen:

מוצר Testogen מחיר ההצעה הטובה ביותר קנה עכשיו
אספקת 30 ימים
(1 בקבוק)
$59.95
$54.95
קנה עכשיו
אספקת 3 חודשים
(2 בקבוקי + 1 בקבוק חינם)
$179.95
$119.95
קנה עכשיו
אספקת 5 חודשים
(3 בקבוקים + 2 בקבוקים + 1 תה לטהר חינם)
$299.75
$179.95
קנה עכשיו
קנה Testogen מהאתר offficial

Author: Fredy Estofany

Fredy Estofany is a nutritionist and supplement researcher. He has spent years reading scientific studies, books, blogs and some websites on nutrition. He is interesting in diet planning, research about food science and nutrition education, and writing several publications. Daily life nutrition and supplement is his passion and he like to help informing people about it. He stays fit by doing regular exercises such as running, taking walks and eating healthy food.