Opinie Testogen: suplementy, aby zwiększyć poziom testosteronu, które działająKto nadaje się do Testogen

Każdy z otyłością dzieci przed okresem pokwitania do prostytutek. Może powinniśmy sprowadzić trochę. Jesteśmy wyraźnie mówić o niczym innym suplemencie tutaj, więc po prostu ze względów wyjaśnienia, nie ma potrzeby recept lub cokolwiek. Suplementy są w 100% bez recepty, są bezpieczne i nie są one takie same jak sterydy anaboliczne. Aby upewnić się, że nikt nie czuje się opuszczony, pozwól mi daje szybki listy facetów, którzy mogą wykorzystywać Testogen:

 • Mężczyźni starają się zwiększyć ich poziom testosteronu naturalnie
 • Mężczyźni, którzy borykają się z niskim testosteronem
 • Dla mężczyzn, którzy chcą w pełni wykorzystać ich reżimu treningowego
 • Mężczyźni z kwestii libido
 • Mężczyźni chcą przejąć kontrolę nad ich poziomem tkanki tłuszczowej

Ja nie sugerując, że to T-Booster to spalacz tłuszczu, przez wymienienie ludzi z więcej tłuszczu poszukuje do wykończenia w dół. Głównym punktem jest to, że im bardziej smalec nosisz, tym więcej estrogenów masz zamiar mieć paskudny niekorzystny wpływ tego. Zwiększenie poziomu testosteronu, który może odwrócić. Nic nadzwyczajnego tutaj, jeśli pragną bardziej naszego podstawowego hormonu męskiego, to tak, Testogen i są dla siebie stworzeni.

Kup booster testosteronu w Internecie

Suplementy zwiększyć składniki Testosteron Testogen

To jasne jak słońce, że Testogen oznacza prawdziwy biznes, jeśli tylko spojrzeć na etykiecie składnik (i jeśli wiesz, czego szukać, oczywiście). Każdy składnik jest sprawdzone, solidne i odpowiednio dozowany. 120 kapsułki, 30 porcji, kompleksowe dostawy miesięcy. Spójrzmy prawdzie uderzyć w gong i nurkować głębiej w formule tego:

D-asparaginowy

Czy jest ktoś tam, że nie jest zaznajomiony z DAA, szczerze? To musi być najbardziej stosowane substancje testosteronu suplementów szczepieniem. Jest to dobry powód do tego ludzi. Tutaj w Testogen, chodzi o estetycznym 2000 mg dawki jednej porcji, co jest wspaniałe. Jest on okazał się odgrywać istotną rolę w syntezie testosteronu i LH (hormonu luteinizującego). Głównym plusem DAA jest jego zdolność do pomocy skrętu cholesterol w testosteron.

Kozieradka

Roślina ta ma dziwne nazwy, ale to nie jest grecki, naprawdę! Jednak musi to być jeden z najsilniejszych składników, aby dać męskości impuls do tej pory. Ekstrakt z nasion kozieradki rośliny są 200mg tutaj, co jest więcej niż wiele innych boosterów testosteronu na rynku. W rzeczywistości, ten mały facet ma właściwości zwiększające libido, jak również. Więc oprócz dając twój naturalny testosteron windy, można skorzystać z bardziej oomph poniżej brzucha.

Ekstrakt z żeń-szenia

kultur Wschodu wiedzieć to i owo na temat naturalnych środków do niskiego testosteronu lub po prostu coś iskra swoje życie seksualne. W związku z tym, faceci za Testogen postanowił dodać mocny 250mgs z żen-szenia (wyciąg z korzenia) i mężczyznami, to sh! T, jeśli chodzi o różne odmiany żeń-szenia.

Pochodzący z Korei, roślina ta jest znana jako korzeń człowieka bez powodu! zabezpieczenia ginseng swoje orzechów z dioksynami, które w zamian oznacza lepszą libido z niektórych erekcji solidnych. Ogólnie jest to narzędzie, aby dostarczyć towar pod względem wytrzymałości, więcej energii, męskości etc.

Magnez

Jest to pierwszy nowy dodatek do wzoru Testogen i jest to must-have dla każdego wielkim booster testosteronu. Magnez jest niezbędnym minerałem, który odgrywa kluczową rolę w tworzeniu naszego ulubionego hormonu a także promuje lepiej spać. Ale o ile testosteronu idzie, odpowiednie wyniki badania z 2011 roku wykazały, że osoby, które uzupełniają z magnezem i wyszło, doświadczenie wzrost ich wolnego testosteronu o prawie 25%!

Witamina K1

Jest to witaminy rozpuszczalne w wodzie, który zawiera mnóstwo zalet. Oprócz pomagając w krzepnięciu krwi, witamina K1 jest również odpowiedzialny za utrzymanie zdrowej tkanki kostnej, a nawet zęby, ze względu na jej transportowania wapnia do zębów i kości. Ale również, witamina ta działa w synergii z witaminą D (to faktycznie zwiększa swoje stopy absorpcji), zapewniając w ten sposób jeszcze bardziej potężny wpływ testosteronu wzmacniający.

Selen

Jedna patrzymy tutaj jest formą selenin sodu, który znajduje się w niektórych pokarmach, takich jak rośliny, mięso, owoce morza itp Zasadniczo cała idea jest taka, że ​​jesteś zobowiązany do detoksyfikacji przez selen, ponieważ jest silnym przeciwutleniaczem. Jak wszyscy wiemy, toksyny mogą zepsuć cały nasz układ hormonalny. Faktycznie, mogą powodować chaos w naszych ciałach jako całości, tak jest zawsze duży plus spożywać rzeczy, które działają jako przeciwutleniacze.

Witamina B6

Nie można pomylić z jakimkolwiek dodatkiem witaminy z grupy B, zwłaszcza B6. Wielu producentów akceptując ten pomysł i jest to częsty widok, aby zobaczyć booster testosteronu z witamin z grupy B w nim. Testogen łódź załadowany B6 i to jest absolutnie genialny. B6 bierze udział w ponad 100 unikalnych procesów w organizmie, plus to także pomaga w przyswajaniu aminokwasów przez system, a nawet pomaga w produkcji testosteronu.

Witamina D3

Witamina D syntetyzowana gdy skóra jest bezpośrednio narażone na działanie promieni słonecznych. Co to znaczy? Jeśli mieszkasz w regionie o pogodzie bzdura, są szanse, można uzyskać Vit D niewystarczające. Dobrą wiadomością jest to, że Testogen oferuje witaminy D jako część swojej formuły, dzięki czemu są w bezpiecznych rękach. I myślę, że nie ma potrzeby, aby wspomnieć, że to niesamowite witaminy odgrywa rolę w produkcji testosteronu.

Kup booster testosteronu w Internecie

Ekstrakt z liści pokrzywy

Zakład ten jest znany jako silny diuretyk od czasów starożytnych, a także pomaga z problemami układu moczowego, a także jest silnym narzędziem zwalczania choroby zwyrodnieniowej stawów i bóle stawów w ogóle. Jednak jest to również świetny testosteronu wzmacniające składnik! Oznacza to ze względu na jego SHGB (płeć globuliny wiążącej hormony) właściwości wiążących.

Ponieważ testosteron ma tendencję do wiązania się tego białka, które sprawia, że ​​jest słabszy w wyniku, kiedy pokrzywy ekstrakt z liści wiąże się SHGB faktycznie zostawia więcej testosteronu, dzięki czemu przepływ przez krwioobiegu swobodnie, podczas cieszyć się wszystkimi zaletami zwiększonego testosteronu poziomów!

Cynk

Jeszcze inny odcinkowych wśród strasznie dużo podobnych produktów. Po raz 1000. Warto wspomnieć, że cynk jest rzeczywiście okazały testosteronu wzmacniające składnik. Dodać wspaniały bonus zwiększonej liczby plemników i jesteś w leczeniu. Dawka 72 mg, który tutaj jest na pierwszy rzut oka jest piękny, niestety, mają umieścić cynk w postaci glukonianu, a ten nie jest jedną z najlepszych form, jeśli chodzi o stopy absorpcji.

Bor

Boru minerał śladowy, który znajduje się albo w glebie lub zwłaszcza owoców i warzyw. Można się zastanawiać, co to minerał ma do czynienia z testosteronem, ale faktycznie ma wiele z tym zrobić! Widzisz studium z 2011 roku przeprowadzone przez Journal of pierwiastków śladowych w medycynie i biologii dostarcza odpowiedzi. Dali około 10 mg boru do testowania obiektów w ciągu jednego tygodnia i to, co znaleźli:

 • Wolne poziomy testosteronu w badanych wzrosła o 28%
 • A ich poziom estrogenu zostały obniżone aż o 39%

Zasadniczo, bor podnosi nie tylko poziom testosteronu. To nawet zmniejsza swoją estrogen w tym samym czasie!

Bioperyna

W istocie, to ekstrakt pieprzu czarnego. Choć nie bezpośrednio zwiększyć poziom hormonów męskich, co robi to zwiększa stawki absorpcja wszystkich innych składników, które są częścią wzoru Testogen. I to jest dobra wiadomość, ponieważ Bioperyna zasadniczo sprawia, że ​​każdy pojedynczy składnik tego produktu w bardziej skuteczny i silniejszy, co prowadzi do lepszych wyników dla Ciebie.

Jak zamówić booster testosteronu Testogen

Testogen pochodzi z Wielkiej Brytanii, a to przychodzi z obietnic. Rzućmy okiem na to, co są korzyści z Testogen według producenta:

 • Ulepszony masy mięśniowej oraz wzrost masy mięśniowej
 • Lepiej libido i bardziej motywacja
 • Podwyższona wydajność psychicznie i fizycznie
 • Niższy tkanki tłuszczowej, głównie wokół talii, a nawet obniżenie poziomu cholesterolu oraz obniżone ciśnienie krwi

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem Testogen, tutaj jest cena Testogen:

Produkt Testogen Najlepsza oferta cenowa Kup teraz
30 dni dostaw
(1 butelka)
47.54€
41.59€
Kup teraz
3 miesiące dostaw
(2 butelki + 1 butelkę)
142.62€
95.08€
Kup teraz
5 miesięcy podaż
(3 butelki + 2 butelki + 1 za darmo EBook)
249.75€
149.85€
Kup teraz
Kup Testogen z oficjalnej strony

Author: Fredy Estofany

Fredy Estofany is a nutritionist and supplement researcher. He has spent years reading scientific studies, books, blogs and some websites on nutrition. He is interesting in diet planning, research about food science and nutrition education, and writing several publications. Daily life nutrition and supplement is his passion and he like to help informing people about it. He stays fit by doing regular exercises such as running, taking walks and eating healthy food.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *