ביקורות Testogen: תוספים להגדיל טסטוסטרון שעובדתמי Testogen מתאים

כל אחד מן הזונות שמנות לילדי prepubescent. אולי כדאי לצמצם אותו קצת. אנחנו מדברים בבירור על דבר מלבד תוספת כאן, אז רק מסיבות הבהרה, ללא צורך מרשמים או כלום. תוספים הם 100% ללא מרשם, הם בטוחים שהן לא אותו הדבר כמו סטרואידים אנבוליים. כדי לוודא שאף אחד לא מרגיש זנוח, תן לי לתת לך רשימה מהירה של בחורים שיכולים לנצל Testogen:

 • גברים המבקשים להגדיל את רמות הטסטוסטרון שלהם באופן טבעי
 • גברים שמתמודדים עם רמות נמוכות של טסטוסטרון
 • גברים שרוצים להפיק את המירב משטר האימונים שלהם
 • גברים עם בעיות ליבידו
 • גברים מחפשים ולהשתלט רמות השומן בגוף שלהם

אני לא רומז כי T-מגבר זה הוא מבער שמנים, בציון אנשים עם יותר שומן מחפש לקצץ. הנקודה העיקרית כאן היא כי השומן ככל שאתה לשאת, אסטרוגן יותר אתה הולך להיות השפעה שלילית מגעילה אותה. הגדלת טסטוסטרון שלך יכול להפוך את זה. לא משהו מפואר כאן, אם אתם משתוקקים יותר של ההורמון הגברי העיקרי שלנו, אז כן, Testogen ואתה נועדו זה לזה.

קנה מאיץ טסטוסטרון באינטרנט

תוספים להגדיל מרכיבי טסטוסטרון Testogen

זה ברור כשמש כי Testogen אומר עסקי אמיתי אם רק במבט בתווית המרכיב (ואם אתה יודע מה לחפש, כמובן). כל מרכיב הוכח, מוצק במינון בהתאם. 120 כמוסות, 30 מנות, אספקת חודש מלאה. בואו פגענו גונג ובדוק לעומק את הנוסחא של זה:

D-אספרטית חומצה

האם יש מישהו שם בחוץ כי הוא לא מכיר את DAA, בכנות? זה חייב להיות החומרים המשמשים ביותר תוספים לחיזוק טסטוסטרון. יש סיבה טובה עבור אנשים אשר. כאן Testogen, מדובר בבית מסודר 2000mg מנה למנה, וזה מעולה. הוא הוכח לשחק תפקיד מכריע בסינתזה של טסטוסטרון ו- LH (הורמון luteinizing). ההטבה העיקרית של DAA היא יכולתו לעזור כולסטרול בתורו לתוך טסטוסטרון.

חִלבָּה

צמח זה יש שם מוזר, אבל זה לא יווני, באמת! עם זאת, זה חייב להיות אחד המרכיבים החזקים ביותר לתת את הגבריות שלך דחיפה עד כה. תמצית חילבה מזרעי הצמח, הם 200 מ”ג כאן, וזה יותר ממה מאיצי טסטוסטרון רבים אחרים בשוק. כעניין של עובדה, הבחור הקטן הזה יש תכונות לשיפור הליבידו גם כן. אז, ובנוסף ספק הטסטוסטרון הטבעי שלך להתרומם אתה יכול להפיק תועלת oomph יותר מתחת הבטן.

תמצית ג’ינסנג

בתרבויות מזרח יודעות דבר או שניים על תרופות טבעיות כדי טסטוסטרון נמוך או סתם משהו כדי לעורר את חיי המין שלך. בהקשר זה, החבר’ה מאחורי Testogen החליטו להוסיף 250mgs נכבד של ג’ינסנג Panax (תמצית שורש) ו בחורים, זהו sh! T כשמדובר וריאציות שונות של ג’ינסנג.

יוצאי קוריאה, צמח זה ידוע בתור שורש הגבר מסיבה! אמצעי הגנה ג’ינסנג אגוזים שלך דיוקסינים אשר בתמורה פירושו הליבידו משופרת עם כמה זקפות סלע מוצק. בסך הכל מדובר בכלי לספק את הסחורה מבחינת יותר סיבולת, אנרגיה, כוח גברא וכו ‘

מגנזיום

זוהי התוספת החדשה למותג הראשונה לנוסחא של Testogen וזה חייב שיהיה לכל מאיץ טסטוסטרון גדול. מגנזיום הוא מינרל חיוני זה מלא תפקיד חיוני ביצירת ההורמון האהוב שלנו וזה גם מקדם שינה טובה יותר. אבל ככל טסטוסטרון הולך, מחקר רלוונטי מתוך 2011 מצא כי אנשים להשלים עם מגנזיום ולהתאמן, לחוות גידול טסטוסטרון החופשי שלהם בכמעט 25%!

K1 ויטמין

זהו ויטמין מסיס-מים המספק שפע של יתרונות. מלבד לעזור עם קרישת דם, ויטמין K1 היא גם אחראית לשמירת רקמת עצם בריאה ואפילו שיניים, בשל אותה הובלת סידן כדי השיניים והעצמות שלך. אבל גם, ויטמין זה עובד בסינרגיה עם ויטמין D (זה דווקא מגביר שיעורי הספיגה שלה), ובכך לספק אפקט שיפור טסטוסטרון חזק עוד יותר.

סֵלֶנִיוּם

העולם שבו אנחנו מסתכלים כאן היא הצורה סלניט נתרן, אשר נמצא במזונות מסוימים כגון צמחים, בשר, פירות ים וכו ‘בעיקרון, כל הרעיון הוא שאתה חייב להיות detoxified ידי סלניום כי זה נוגד חמצון רב עוצמה. כפי שכולנו יודעים, רעלים יכולים לבלגן המערכת האנדוקרינית כולה שלנו. למעשה, הם יכולים לגרום לכאוס בגופנו בכללותו, כך שזה תמיד יתרון גדול לצרוך דברים שפועלים כנוגדי חמצון.

ויטמין B6

לא יכול להשתבש עם התוספת של כל ויטמין מקבוצת B, בעיקר B6. יצרנים רבים מקבלים את הרעיון הזה וזה מראה שכיח לראות מאיץ טסטוסטרון עם ויטמיני B בו. Testogen היא סירה עמוסה B6 וכי הוא בהחלט מבריק. B6 מעורב בלמעלה מ 100 תהליכים ייחודיים בגוף, בתוספת זה גם מסייע בהטמעת חומצות אמינו על ידי המערכת שלך ואפילו עוזר עם ייצור הטסטוסטרון.

ויטמין D3

ויטמין D מסונתז כאשר העור שלך חשוף ישירות לקרני השמש. מה זה אומר? אם אתה גר באזור עם מזג אוויר שטויות, רוב הסיכויים שאתה יכול לקבל Vit D לקוי. החדשות הטובות הן כי Testogen מציעה ויטמין D כחלק הנוסחה שלה, אז אתה בידיים בטוחות. ואני מניח שאין צורך להזכיר כי ויטמין מדהים זה ממלא תפקיד בייצור הטסטוסטרון.

קנה מאיץ טסטוסטרון באינטרנט

סרפד עלים חלץ

צמח זה ידוע להיות משתן חזק מאז ימי קדם וזה גם עוזר עם בעיות בדרכי השתן, אך גם תהיה כלי רב עוצמה נגד דלקת מפרקים ניוונית כאבי פרקים בכלל. עם זאת, הוא גם מרכיב לחיזוק טסטוסטרון נהדר! זה נובע SHGB שלה (מין הורמון מחייב גלובולין) מאפייני מחייב.

מאז טסטוסטרון נוטה להיקשר לחלבון זה שעושה אותו פחות חזק כתוצאה, כאשר תמצית עלי סרפד נקשר SHGB זה בעצם משאיר יותר טסטוסטרון לבד, ובכך לזרום דרך מחזור הדם שלך בחופשיות, תוך כדי ליהנות מכל היתרונות של טסטוסטרון מוגבר רמות!

אָבָץ

עוד מצרך בקרב המון מוצרים דומים. בפעם ה -1000, ראוי להזכיר כי האבץ הוא למעשה רכיב מוכח לחיזוק טסטוסטרון. מוסיף את הבונוס המדהים של ספירת זרע גודל ואתה פינוק. המינון כאן הוא 72mg אשר במבט ראשון היא יפה, לצערי, הם העלו אבץ בצורה Gluconate שלה, ואת זה הוא לא אחד הטובים צורות כשמדובר שיעורי הקליטה.

בּוֹר

בורון הוא מינרל אשר ניתן למצוא גם בקרקע או פרות מסוימים וירקות. ייתכן שאתה תוהה מה עושה מינרל זה קשור טסטוסטרון, אבל זה באמת יש הרבה מה לעשות עם זה! אתה רואה במחקר מ 2011 שנערך על ידי כתב העת של יסודות קורט בתחומי רפואה וביולוגיה מספקת את התשובות. הם נתנו סביב 10 מ”ג של בורון לבחון נושאים במשך שבוע וזה מה שהם מצאו:

 • רמות הטסטוסטרון החופשיות של הנבדקים גדלו ב 28%
 • בנוסף, רמות האסטרוגן שלהם הורדו על ידי עצום 39%

בעיקרו של דבר, בורון לא רק מגביר את רמות הטסטוסטרון שלך. זה אפילו פוחתת האסטרוגן שלך באותו הזמן!

ביופרין

בעיקרו של דבר, זו היא תמצית פלפל שחור. אמנם זה לא להגביר ישירות רמות הורמון גבריות, מה שהיא עושה זה מגדיל את שיעורי הספיגה של כל המרכיבים האחרים המהווים חלק נוסחא Testogen. וזה חדשות טובות מאז ביופרין בעצם עושה כל מרכיב בודד במוצר זה יותר יעיל ויותר חזק, מה שמוביל לתוצאות טובות יותר בשבילך.

איך מזמינים טסטוסטרון המאיץ Testogen

Testogen מגיע מבריטניה וזה מגיע עם הבטחות. בואו נסתכל מה הם היתרונות של Testogen בהתאם להגדרות היצרן:

 • מסת שריר שיפור בתוספת גידול שריר רזה
 • הליבידו Better ומוטיבציה יותר
 • מוגברת הביצועים נפשית וגופנית
 • תחתון שומן בגוף, בעיקר סביב המותניים שלך ואפילו לירידה ברמות הכולסטרול פלוס הורדת לחץ דם

אם אתם מעוניינים לקנות Testogen, כאן הוא מחיר Testogen:

מוצר Testogen מחיר ההצעה הטובה ביותר קנה עכשיו
אספקת 30 ימים
(1 בקבוק)
$59.95
$54.95
קנה עכשיו
אספקת 3 חודשים
(2 בקבוקי + 1 בקבוק חינם)
$179.95
$119.95
קנה עכשיו
אספקת 5 חודשים
(3 בקבוקים + 2 בקבוקים + 1 תה לטהר חינם)
$299.75
$179.95
קנה עכשיו
קנה Testogen מהאתר הרשמי

Author: Fredy Estofany

Fredy Estofany is a nutritionist and supplement researcher. He has spent years reading scientific studies, books, blogs and some websites on nutrition. He is interesting in diet planning, research about food science and nutrition education, and writing several publications. Daily life nutrition and supplement is his passion and he like to help informing people about it. He stays fit by doing regular exercises such as running, taking walks and eating healthy food.