ביקורות Testogen: הוא זה את גלולת טסטוסטרון הטובה ביותר עבור גבריםאם אתה מרגיש חלש, עייף, מתוסכל עם אפס הישגים בחדר הכושר ולא כמו גבר … אני ממליץ לך לתת Testogen לנסות. אני ממש אוהב את זה! אני בהחלט הולך להישאר עם אותו לחודשים הקרובים כדי לראות אם אני שומר רווחי לראות ואם את היתרונות הבריאותיים להישאר.

בסקירת Testogen הזה, אני חוקר את ההשפעות כי מאיץ טסטוסטרון זה היה על הגוף שלי במשך 30 יום. שום דבר לא השתנה בתזונה שלי או כמו שאני האימון, אני פשוט התחלתי לקחת Testogen ונהל מעקב אחר השינויים בגופים. התוצאות הן די מדהימות לעזאזל אם אתה שואל אותי!

איך טסטוסטרון מאיץ Testogen עבודה

תוספות טסטוסטרון ללא שנקבעו לעבוד בצורה שונה לטיפולים שנקבעו או אפילו טיפול הורמונלי לגברים. אז חשוב לזכור את זה לפני כל דבר. Testogen עובד על ידי הגדלת הייצור הטבעי של הטסטוסטרון בגוף שלך. בדרך כלל, אתה יכול לעשות זאת באמצעות אכילה נכונה ופעילות לא עושה דברים מסוימים כמו אוננות, אבל עבור רוב הבחורים, כתוספת היא רק אופציה הרבה יותר קלה. כל מה שאתה צריך לעשות זה לקחת מנה יומית של 1 עד 2 כמוסות (לא יותר מ 4), בדרך כלל עם ארוחה ואת הנוסחא דואגת כל דבר אחר.

קנה גלולות טסטוסטרון באינטרנט

Testogen יש הכילו 6 מרכיבים עיקריים והוא ניסח לספק גברים עם כל סוג של מרכיב טבעי הם צריכים להגביר את רמות הטסטוסטרון שלהם במהירות. מצרכים כמו Gluconate האבץ, D-אספרטית חומצה, ויטמין D יש את כל הוכח בניסויים קליניים לאורך השנים כדי לעזור להגדיל טסטוסטרון שלך. ככל שתתבגר, יותר אתה צריך לעבוד על חיזוק רמות של טסטוסטרון, כי כמו גברים זה יורד ככל שאנו מזדקנים.

מה אני אוהב מ Testogen

 • נוסף התראה: הראש שלי כל כך ברור ודרוך שאני מסוגל לעבד הרבה יותר מידע עכשיו. לפני, הייתי קורא משפט ואז תשכח מזה רגעים מאוחר יותר.
 • ריכוז מדהים: אני יכול להתרכז הרבה יותר ממה שיכולתי לפני. עכשיו זה לפחות שעה לפני זה היה אולי 5 דקות.
 • זמני ההתאוששות שהתקצרו: לא עוד כאב למחרת שבו אני לא יכול להרים את ידיי! אני מרגיש מוכן ללכת עם כל פגישה, עם כמעט ללא כאב בשרירים שלי.
 • עלייה במשקלם במהירות: הכח שלי הוכפל כמעט, אני מצרף במשקל יותר עם כל סט ואני יכול להרים, ואילו לפני שאני לא יוכל. מאוד שאוב על זה!
 • Hornier? לא ידעתי שזה יהיה תופעת לוואי, אבל לעזאזל. אני מיוחמת יותר משהייתי אי פעם. החברה שלי מאוד שמחה. אני אפילו שנמשך כבר במיטה ממה שאני רגיל להיות מסוגל.

מה לא אהבתי מ Testogen

 • גלול יותר? הרגשתי כאילו בשביל הכסף יכולתי להגיע גלולות נוספות בסיר. Half היה גלול ושאר היה כותנה כדי למנוע מהגלולות במקום.
 • הפיפי שלי היה ירוק בהיר אני לא בטוח למה, אבל הפיפי שלי היה בצבע ירוק זוהר בהיר. אני שותה המון מים, אז זה בהחלט היה גלול כי עשה זאת. קראתי כי מדובר בגוף בפלאשינג את החומרים המזינים הרצויים. אבל עדיין קצת מוזר.

הניסיון שלי בהגדלת רמות הטסטוסטרון במהירות עם Testogen

במהלך השנים האחרונות, אני כבר להתנסות עם דרכים שונות לחיזוק רמות הטסטוסטרון שלי. למה? ובכן אם לנסח זאת בפשטות, כי אני מרגיש יותר גברי, חזק ובטוח כאשר הטסטוסטרון שלי מורם. אני מאוד שמח עם חי ההיכרויות שלי (יוצא עם מדריכה אירובית חמה עישון) ולא יכול להתלונן על העבודה שלי. עם זאת, כשזה מגיע לבריאות, אני מאוד אובססיבי מדי להוט לנסות כל דבר שיעזור להגביר טסטוסטרון שלי ולעשות לי חזק.

נתקלתי Testogen כמה חודשים לפני ואחרי חבר שלח לי מייל על זה. “נסה את זה” הנושא של קריאת דוא”ל. אמנם הודעת הדוא”ל הכיל רק קישור ולא שום דבר אחר. מסוקרן הטענות, החלטתי לתת לו ללכת. אז הזמנתי ערימה של Testogen (3 בקבוקים) שארך לי 3 חודשים.

ביום הגעת הבקבוקים נראים כמו שציפיתי, הגלולות היו בגודל נורמלי הייתי להוט מאוד כדי להתחיל. בהמשך מופיע סיכום קצר על פני תקופה של ארבעה שבועות (30 יום) של איך הרגשתי פיזית / נפשית בזמן ואחריו ירה לפני ואחרי.

קנה גלולות טסטוסטרון באינטרנט

שבוע 1

 • פיזי: ללא שינוי. אני מרגיש כמו בשבוע שעבר. מתקשה יותר לאמן בבקרים, כך יעבור בערבים.
 • נפש: אני מרגיש נהדר. לא יכול להתלונן, אין הבדל אמיתי שאני יכול להבחין בביצועים הנפשיים שלי.

שבוע 2

 • פיזי: בהחלט להבחין בשינוי כוחי. אני בדרך כלל מרגיש יותר עייף אחרי אימון, אבל אני מתאושש מהר. ורידים מראים על שריר הזרוע שלי אשר מעולם לא ראיתי לפני.
 • נפש: מרגיש הרבה יותר ערני ופחות עייף בבקרים. בדרך כלל, אני croggy לפני כוס קפה הראשונה.

שבוע 3

 • פיזי: בום. אני מרגיש חזק יותר משאי פעם הרגשתי. אני כבר הרמתי 10 קילו יותר ממה שאני בדרך כלל להרים בלי השרירים הכואבים המשעממים למחרת בבוקר. זה מדהים.
 • נפש: וואו, אני ממש ישן פחות ולקבל יותר לעשות. הריכוז שלי השתפר גם, כדי שאוכל להתמקד במשימות משעממות בקלות.

שבוע 4

 • פיזי: שטויות קודש, השרירים שלי הם צצים בכל המקום. אני מרגיש כמו האלק עכשיו, אף פעם לא היה כזה גדול או בכושר לפני. האם אלה שרירי הבטן שלי ?? אני חושב כך!
 • הנפש: הראש שלי צלול, הדגש הוא לייזר חדה, יצירתיות היא בשיא של כל הזמנים. אני פשוט מרגיש כל כך נפשי חזק, לא מציאותי.

האם יש תופעות לוואי? לא ממה שאני רואה, אני רק צריך לבדוק את המוצר במשך חודש. עשיתי לקרוא כמה ביקורות בפורום שבו כמה בחורים חוו צמיחת שיער שם הם לא היו שיער לפני. עם זאת, הם לא אומרים אם הם היו ערבוב תוספים או אפילו לקחת מוצרים מפוקפקים במקצת כמו roids כי קושר קפיצות גדילת שיער.

האם Testogen תרמית? קראתי חבורה של ביקורות באינטרנט לפני שאתה מחליט לקנות ואני יכול להבטיח לכם כי לאחר שניסיתי להשלים זה את זה בעצמי, זה לא הונאה. הם מספקים תוספים אמיתיים כי בעבודה לדעתי ואני רואה את עצמי משתמש בם במשך זמן רב מאוד.

אז כפי שאתם יכולים לראות, בשבוע הרביעי, הייתי פיזי ונפשי על נקודה. Testogen הוא ללא ספק אחד גלולות טסטוסטרון הטובות ביותר עבור גברים כי השתמשתי. אם אתם מעוניינים לקנות Testogen, כאן הוא המחיר באינטרנט Testogen:

מוצר Testogen מחיר ההצעה הטובה ביותר קנה עכשיו
אספקת 30 ימים
(1 בקבוק)
$59.95
$54.95
קנה עכשיו
אספקת 3 חודשים
(2 בקבוקי + 1 בקבוק חינם)
$179.95
$119.95
קנה עכשיו
אספקת 5 חודשים
(3 בקבוקים + 2 בקבוקים + 1 תה לטהר חינם)
$299.75
$179.95
קנה עכשיו
קנה Testogen מהאתר הרשמי

Author: Karina Vien

Karina Vien is a registered nutritionist currently working with veterans. she likes to write monthly health and nutrition article associate with medical doctor and psychologist published on website and app. She is passionate about lifestyle changing. She would like to show to the world that healthy living is fun and enjoyable, and people could be in the best version of themselves if the mind, body, and soul are healthy.